Combat Alert 2016 – komunikacja SMS w terenie

Komunikacja-w-terenie-Combat-Alert

Combat Alert 2016 – komunikacja SMS w terenie

 

Powiadomienia SMS wspierają komunikację podczas największej imprezy proobronnej w Polsce.

mProfi po raz drugi zostało Partnerem Technologicznym ds. Komunikacji manewrów Combat Alert, które odbędą się w dniach 07-10.07.2016 w Ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych Orzysz w Bemowie Piskim. W tym roku organizatorzy ponownie wykorzystają mProfi.pl do komunikacji SMS w terenie.

Militarna gra symulacyjna na żywo a komunikacja SMS w terenie

Manewry Combat Alert już od kilku lat cieszą się dużą popularnością w społeczności airsoftowej i przyciągają masę pasjonatów z kraju i zagranicy. W poprzedniej edycji uczestniczyło ponad 1000 osób. W tym roku będzie podobnie.

Combat Alert to impreza airsoftowa z elementami MilSima (symulacji militarnej) i LARPa (gry fabularnej na żywo). Działania trwają bez przerwy 24 godziny. W tym czasie dwie wrogie sobie armie mają za zadanie zdobyć i utrzymać wyznaczone w terenie punkty. W walce bierze udział piechota wraz ze wsparciem pojazdów takich jak: samochody terenowe, ciężarówki transportowe, bojowe wozy piechoty i czołgi. Wszystkie elementy mają za zadanie możliwie jak najlepiej odwzorować realia działań wojennych, co przekłada się na wyjątkową atmosferę i podwyższony poziom adrenaliny wśród uczestników.

Manewry dostarczają niezapomnianych przeżyć, czego dowodem jest fakt, że impreza doczekała się już 8 edycji.

mProfi.pl zapewnia komunikację pośród licznych, rozproszonych w terenie uczestników

Organizatorom manewrów Combat Alert najbardziej zależało na szybkim i bezpośrednim dotarciu z informacją do rozproszonej grupy uczestników imprezy. Te wymagania doskonale realizuje komunikacja SMS, która jest wykorzystywana przy organizacji różnorodnych imprez masowych.

Podczas 7 edycji Combat Alert, powiadomienia SMS były wysyłane do uczestników za pośrednictwem platformy mProfi.pl. Każda osoba dostawała wiadomość bezpośrednio na swój telefon komórkowy. W polu nadawcy pojawiał nadpis „CombatAlert” dzięki czemu uczestnicy od razu byli wstanie zidentyfikować adresata SMS-a.

Rok temu organizator wysłał tym sposobem ponad 6800 SMS-ów, a w tym planowany wolumen przekroczy liczbę 10 000 sztuk.

Jako partner zapewniamy kompleksową obsługę, która obejmuje pomoc w redagowaniu wiadomości, ładowaniu baz, planowaniu wysyłek i wysyłaniu wiadomości zgodnie z wytycznymi organizatora.

Komunikacja SMS-owa jest wykorzystywana w kontakcie z uczestnikami w czasie całego wydarzenia na wielu obszarach. Począwszy od informacji poprzedzających imprezę, takich jak przypomnienia i ogłoszenia o zmianach w planie, poprzez instrukcje działań w trakcie rozgrywki, a skończywszy na podziękowaniach i ankiecie po zakończeniu imprezy oraz zaproszeniach na premierę materiałów filmowych i zdjęciowych.

Satysfakcja klienta

Głównym celem działań podjętych na polu łączności, było usprawnienie komunikacji wśród bardzo licznych i aktywnie przemieszczających się w terenie oddziałów wojskowych, za pomocą powiadomień SMS. O tym, że został on w pełni zrealizowany, może zaświadczyć współpraca przy kolejnej edycji imprezy oraz słowa prezesa zarządu fundacji Combat Alert, pana Marcina Korowaja: „Usługi mProfi bardzo się sprawdziły podczas organizacji i realizacji naszego projektu. Uczestnicy zaakceptowali tego typu komunikację i bardzo pozytywnie ją ocenili. Wykorzystanie nie tylko maili, ale również krótkich wiadomości SMS, pozwoliło nam w sposób bardzo sprawny i skoordynowany zarządzać naszymi ludźmi oraz oddziałami, którymi również dowodziliśmy na poligonie. Funkcjonalność mProfi.pl pozwala bowiem synchronizować wysyłkę SMS-ów do określonych osób w określonym czasie.”

 

Jak zapewnić dobrą komunikację z uczestnikami imprez masowych.

mProfi doskonale spełnia zapotrzebowanie na szybką i skuteczną wymianę informacji na linii organizator-uczestnicy. Niezależnie od typu wydarzenia, powiadomienia SMS ułatwią przekazanie najważniejszych wiadomości w rekordowo krótkim czasie. Obecnie telefony komórkowe są powszechne i stanowią nieodłączny przedmiot osobisty, co sprawia, że SMS zyskuje znaczącą przewagę nad innymi formami kontaktu, jak na przykład email.

Narzędzia dostępne na mProfi.pl, poszerzają funkcjonalność masowej wysyłki SMS-ów. Moduły takie jak automatyczna rejestracja uczestników do grup, głosowania on-line z prezentacją wyników na żywo, ankiety mobilne na telefon (ankiety SMS i ankiety online), kursy mobilne, SMS i MMS na ekran, załączanie treści multimedialnych, zapewniają kompleksowy katalog rozwiązań w tym zakresie.

Teraz do utrzymania stałego kontaktu z uczestnikami, zwiększenia ich zaangażowania podczas imprezy i uatrakcyjnienia samej formy eventu, wystarczy przygotowanie paru krótkich wiadomości i wykonanie kliku kliknięć myszką. Resztę szybko i sprawnie wykona system.

Bogaty zestaw usług, prosta w obsłudze platforma i dostęp z każdego miejsca, czynią mProfi niezbędnym  narzędziem każdego organizatora wydarzeń.

Zachęcamy do obejrzenia wideo referencji, dostępnej w linku: https://www.youtube.com/watch?v=nWnAjWKHpSg

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacjami z imprezy:

Jan Markiewicz

Brak komentarzy

Nie ma możliwości komentowania dla tego wpisu.