Akcje SMS

Korzystając z mProfi, bardzo łatwo dotrzesz do wielu osób. Wystarczy, że zaplanujesz akcję SMS, wygenerujesz kod QR i umieścisz go na swoim plakacie, ulotce lub w innym, dowolnie wybranym miejscu. Dzięki temu każdy, kto zeskanuje kod, otrzyma Twoją wiadomość.MProfi może być wykorzystane np. w grze terenowej do przekazywania graczom kolejnych zadań, albo w kampaniach reklamowych, przy przesyłaniu użytkownikom informacji dotyczących Twoich produktów. W ten sposób możesz dotrzeć do bardzo dużej ilości nowych klientów, poszerzając zasięg swojej firmy. Tego typu działania są bardzo pomocne podczas budowania relacji z klientem oraz tworzenia wizerunku firmy. Korzystając z naszych usług pokazujesz, że Twoje przedsiębiorstwo chętnie korzysta z nowoczesnej technologii i angażuje się w kontakt z klientami.

Załóż konto w mProfi i wyślij 60 SMSów gratis

Przykładowe zastosowania akcji SMS

informacje o obiektach

informacje o zabytkach

gry terenowe

pobranie agendy i materiałów

Korzyści korzystania z akcji SMS

AUTOMATYCZNA INTERAKCJA

ANGAŻOWANIE UŻYTKOWNIKÓW

MECHANIZM GRYWALIZACJI

BUDOWANIE RELACJI

Poznaj możliwości akcji SMS z mProfi

Zaplanuj akcję

 

Zacznij od zaplanowania sekwencyjnej akcji (np. gry miejskiej) lub przygotuj materiały, które chciałbyś wyemitować (np. instrukcję urządzenia, opis miejsca lub eksponatu, publikację marketingową).

arrow-right

Wygeneruj QR kody

 

Wygeneruj z aplikacji odpowiednie QR kody dla poszczególnych kroków Twojej sekwencyjnej akcji. Umieść je w terenie, w wybranych przez Ciebie miejscach lub na materiałach promocyjnych.

Rozpocznij akcję SMS

 

Osoby skanujące kod QR lub wysyłające SMSy na podany numer zostaną zarejestrowane w systemie oraz otrzymają wiadomość z przygotowanymi wcześniej informacjami, np. linkiem do dalszych dokumentów i informacji lub wskazówki dotyczące kolejnych kroków gry miejskiej.

Poznaj pozostałe funkcjonalności mProfi

Wysyłka z pliku

Wiadomości przychodzące

Twoja aplikacja mobilna

Budowanie bazy

Głosowania

Mobilne kursy

Integracja przez API

Załóż konto w mProfi i wyślij 60 SMSów gratis