Komunikacja mobilna dla organizacji

Tak proste narzędzie komunikacyjne jakim jest wiadomość wysyłana bezpośrednio na telefon właściwego odbiorcy to doskonały sposób na usprawnienie komunikacji wewnętrznej przedsiębiorstwa i zewnętrznej z kluczowymi współpracownikami. Dzięki niemu, szybko i wygodnie poinformujesz pracowników firmy i podmioty współpracujące o zmianach np. w harmonogramach, uaktualnisz cele, czy też wyślesz informację o nowych zadaniach lub odbierzesz raportowane wartości i wskaźniki.

Załóż konto w mProfi i wyślij 60 SMSów gratis

Przykładowe podmioty, które korzystają z usług mProfi

firmy o rozproszonej strukturze

korporacje i duże przedsiębiorstwa

firmy, których pracownicy często przebywają poza biurem

Korzyści jakie daje mProfi

SZYBKIE DOTARCIE DO WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW

PROSTA OBSŁUGA ZARÓWNO DLA NADAWCY JAK I ODBIORCY

UŁATWIENIE RAPORTOWANIA I PRZESYŁANIA BIEŻĄCYCH INFORMACJI

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I REDUKCJA KOSZTÓW

Przykładowe zastosowania mProfi w komunikacji wewnętrznej

Bieżące raportowanie

 

Umożliwienie szybkiego raportowania o liczbie zamówień, sprzedaży, wizyt, wartości zamówień itp., a także kierowanie procesem obsługowo-sprzedażowym np. poprzez sprawdzanie przez przedstawicieli handlowych stanu zamówień i płatności klienta czy zapytanie o zezwolenie na dokonanie transakcji.

arrow-right

Motywowanie pracowników i rozrywka

 

Wprowadzenie różnorodnych programów motywacyjnych oraz grywalizacji – dzięki zintegrowaniu wysyłki wiadomości z systemem CRM firmy, można otrzymywać informacje na temat wyników poszczególnych działów, statystyk i różnorodnych aktualności.

Szkolenia na telefon

 

Możliwość prowadzenia efektywnych szkoleń zdalnych dających możliwość edukacji nowych pracowników lub przeprowadzenie okresowych szkoleń u wszystkich.

arrow-right

Informowanie o nowościach i zmianach

 

mProfi umożliwia informowanie o nowym asortymencie czy cenniku a także wspiera inne stosowane kanały komunikacji np. najważniejsze informacje są wysyłane drogą SMSową, bo zapewniają szybkie i skuteczne dotarcie z informacją.

Rekomendacje klientów mProfi

W imieniu Contact Center sp. z o.o. chcę wyrazić zadowolenie ze współpracy z firmą Materna Communications, właściciela narzędzia mProfi, która od lat jest naszym partnerem biznesowym w zakresie masowej dystrybucji komunikatów głosowych i SMSowych oraz aplikacji mobilnych na potrzeby realizacji projektów dla naszych Klientów.

Katarzyna Piskorska
Dyrektor Sprzedaży Contact Center sp. z o.o.

Dowiedz się jak skutecznie wykorzystać komunikację mobilną w biznesie

Czy wiesz, że 99% wiadomości sms jest otwierana, natomiast 90% jest odczytywana w mniej niż 3 minuty? Jak to ma się do biznesu? Bez wątpienia dobra komunikacja wewnątrz organizacji i z kluczowymi partnerami pozwala na lepsze prowadzenie biznesu.