Komunikacja mobilna dla branży eventowej

Masowa wysyłka SMS - korzyści

mProfi pomaga organizatorom różnorodnych eventów w sposób kompleksowy usprawnić i urozmaicić wydarzenia dzięki dwukierunkowej komunikacji między organizatorem a uczestnikami.

Załóż konto w mProfi i wyślij 60 SMSów gratis

Przykładowe rodzaje eventów, w których pomoże Ci mProfi

szkolenia

konferencje

targi

kongresy

imprezy plenerowe

imprezy masowe

gale

festyny

koncerty

pikniki

Korzyści jakie daje mProfi

WZMOCNIENIE RELACJI

UATRAKCYJNIENIE EVENTU

ZWIĘKSZENIE ZAANGAŻOWANIA

STAŁY KONTAKT

Aplikacja do komunikacji

 

Komunikacja na wszelkiego rodzaju szkoleniach, konferencjach oraz imprezach masowych takich jak np. gale, koncerty czy festyny, jest często problematyczna i trudna. Nasz system obsługi eventów pomoże błyskawicznie dotrzeć do odbiorców, a przy tym pozwoli je uatrakcyjnić i wzmocnić relacje między organizatorem a uczestnikami.

 

Aplikacja mProfi pozwoli na łatwą rejestrację uczestników spotkań, np. poprzez SMS-y lub kody QR. Program pozwoli także budować zaangażowanie i rozsyłać nowe oraz interesujące wiadomości przed rozpoczęciem wydarzenia, które pozwolą na zwiększenie zainteresowania. Nasz system obsługi eventów pozwala również na informowanie uczestników o nowościach lub zmianach w trakcie wydarzenia. Ponadto, możesz reagować błyskawicznie na wszelkie zmiany i angażować swoich odbiorców, np. przeprowadzając ankietę lub konkurs.

 

Aplikacja pozwoli także na dotarcie do odbiorców po wydarzeniach, dzięki czemu łatwo zbudować z nimi pożądane relacje i zaufanie oraz zapraszać na kolejne, wyjątkowe spotkania.

Sprawdź nasz system kontroli eventów, który pomoże Ci w sprawnej komunikacji i organizacji.

Przykładowe zastosowania mProfi w organizacji eventów

Rejestracja uczestników

 

Korzystaj ze sprawnej i automatycznej rejestracji uczestników wydarzenia poprzez: kanał SMS, QR kody, formularz na stronie, a także możliwość dodania uczestników do listy poprzez import plików czy edycję ręczną.

arrow-right

Informacje przed eventem

 

Zacznij budować relacje z odbiorcami już przed eventem. Zaplanuj wysyłkę ciekawych aktualności na temat wydarzenia, aby podtrzymać zainteresowanie – poinformuj o nowym prelegencie, informacjach na stronie bądź planowanym konkursie.

Komunikacja podczas eventu

 

Przywitaj uczestników i prześlij im plan wydarzenia, aby zawsze mogli do niego wrócić na swoim telefonie. W trakcie wydarzenia informuj ich na bieżąco o wszystkich zmianach i przypomnij o najważniejszych punktach programu.

arrow-right

Angażowanie podczas eventu

 

Nie pozwól, by uczestnicy byli bierni podczas wydarzenia. Zaangażuj ich w aktywny udział w tym co tworzysz. Przeprowadź konkurs lub grę, poznaj opinię uczestników i wyświetl ich odpowiedzi na żywo, a także zbierz pytania do prelegenta.

Komunikacja po evencie

 

Pamiętaj, że komunikacja z uczestnikami nie kończy się wraz z wydarzeniem. Podtrzymaj z nimi relacje przesyłając im przydatne materiały lub informacje, które mogą ich zainteresować. Buduj z nimi relacje, by stale byli Twoimi klientami.

Rekomendacje klientów mProfi

Od 2011 roku współpracujemy z firmą COMVERGA, właścicielem usługi mProfi, w zakresie wysyłek wiadomości głosowych i sms. Firma wyróżnia się wysoce profesjonalną obsługą. Rekomendujemy ją jako wiarygodnego partnera biznesowego.

Krzysztof Małkowski
Orange Polska S.A.

Dowiedz się jak skutecznie wykorzystać komunikację mobilną w organizacji eventów

Czy wiesz, że 99% wiadomości sms jest otwierana, natomiast 90% jest odczytywana w mniej niż 3 minuty? Możesz z naszą pomocą wykorzystać ten potencjał by sprawnie i profesjonalnie organizować eventy.