PROGRAM DO MAILINGU

Program do mailingu to użyteczne narzędzie, dzięki któremu wejdziesz na wyższy poziom komunikacji z klientami i partnerami biznesowymi. Szybka i sprawna masowa wysyłka e-maili, bez przepłacania i trudnych w obsłudze narzędzi? Tylko z mProfi!

Program do mailingu — dlaczego to dobry pomysł?

Program do mailingu oszczędza zasoby (czas, pieniądze), a jednocześnie zwiększa skuteczność prowadzonych kampanii reklamowych. Za pomocą platformy mProfi możesz z łatwością wysyłać wiadomości nawet do bardzo dużych grup odbiorców jednocześnie, czy to w czasie rzeczywistym, czy w wybranym dniu i godzinie. Szereg atrakcyjnych wizualnie szablonów przyspieszy i ułatwi przygotowanie wiadomości, które zainteresują Twoich odbiorców.

Funkcja automatycznego zapisu na listę odbiorców (np. do newslettera).

Możliwość wysyłki próbnej i spam testów.

Komunikacja dwustronna (odbiór wiadomości zwrotnych).

Program do mailingu — przykłady

NEWSLETTER

ZMIANA STATUSU ZAMÓWIENIA

POTWIERDZANIE WIZYT, REZERWACJI, UCZESTNICTWA

ZAPROSZENIA NA EVENTY

WYSYŁKA KATALOGÓW I OFERT

INFORMACJE O SPECJALNYCH OFERTACH, WYPRZEDAŻACH

Program do mailingu — jak korzystać z aplikacji mProfi.pl?

ZALOGUJ SIĘ DO PORTALU MPROFI

STWÓRZ NOWĄ KAMPANIĘ W MODULE „MAILING”

UZUPEŁNIJ TREŚĆ WIADOMOŚCI I PARAMETRY WYSYŁKI

ANALIZUJ REZULTATY

arrow-right

Korzyści jakie daje mProfi

NISKI KOSZT MAILINGU

MODUŁ ANALITYCZNY

BEZPOŚREDNI KONTAKT Z KLIENTEM

WYSYŁKA WEDŁUG HARMONOGRAMU

Poznaj inne nasze usługi

SMS marketing

Kampanie informacyjne, promocyjne, ankiety i wiele więcej

Marketing mobilny

Innowacyjny sposób na bezpośrednie dotarcie do nowych klientów

Email Marketing

Efektywne kampanie marketingowe przy pomocy wiadomości e-mail

Załóż konto w mProfi i wyślij 60 SMSów gratis

Czym jest program do mailingu?

Program do mailingu to narzędzie umożliwiające wysyłanie e-maili do wielu odbiorców jednocześnie, a często także dokładne śledzenie wyników prowadzonej kampanii. Korzystanie z niego jest znacznie wygodniejsze niż wykorzystywanie do wysyłki prostego klienta e-mail, nieprzystosowanego do zastosowań biznesowych.

mProfi pozwala tworzyć, planować i weryfikować rezultaty wiadomości e-mail przy pomocy łatwego w obsłudze kreatora. Nasz program do rozsyłania mailingu jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających klientów, którym zależy, aby email marketing przynosił jak najlepsze rezultaty, jak najmniejszym kosztem.

Jakie korzyści daje mailing do lekarzy?

Program do mailingu masowego mProfi nie jest trudny w obsłudze. Działa na bardzo prostej zasadzie. Nadawca tworzy kampanię, ustawia jej podstawowe parametry (nazwa, odbiorcy, termin wysyłki), a następnie tworzy treść wiadomości. Nasza platforma udostępnia wiele gotowych szablonów z różnych kategorii (np. administracja, biznes), które wystarczy dopasować do swoich preferencji.

 

Istnieje możliwość wysłania wiadomości testowej na własny adres, a także przeprowadzenia spam testu, który pozwoli ocenić, jak klienty e-mailowe zinterpretują wiadomość. Następnie, w terminie wybranym przez użytkownika, odbiorcy otrzymają przygotowane wcześniej e-maile, a nadawca będzie mógł zweryfikować rezultaty uruchomionej kampanii.

Skontaktuj się z nami, aby rozwinąć swój biznes dzięki komunikacji mobilnej

Kiedy warto skorzystać z programu do mailingu?

Programy do wysyłania mailingu znajdą zastosowanie niemal zawsze, gdy chce się trafić do odbiorcy z jakimś komunikatem — ofertą, promocją, propozycją, zaproszeniem, życzeniami czy powiadomieniem.

 

Program do mailingu będzie w związku z tym przydatny między innymi podczas prowadzenia działań z kategorii event marketing, a więc w ramach promowania organizowanych wydarzeń (konferencji, szkoleń).

Program do wysyłki mailingu — w jakich branżach się sprawdzi?

Program do mailingu masowego sprawdzi się w niemal każdej branży, zarówno z sektora B2B, jak i B2C. Wynika to z faktu, że obecnie niemal każdy (zarówno firmy, jak i osoby prywatne) dysponuje adresem e-mail — i sporo osób regularnie sprawdza zawartość swojej skrzynki.

 

Można go zastosować między innymi jako sposób na marketing hotelu czy lokalu gastronomicznego np. do wysyłania potwierdzeń rezerwacji. Znajdzie zastosowanie także w turystyce, administracji, edukacji czy e-commerce.

Masowa wysyłka SMS z komputera

Jaki program do mailingu wybrać?

Kiedy przedsiębiorstwo zdecyduje się wdrożyć masową wysyłkę e-maili, w pierwszej kolejności musi odpowiedzieć sobie na pytanie, jaki program do mailingu będzie najlepszy w jego sytuacji. Każda firma ma inne potrzeby i oczekiwania, dlatego ranking programów do mailingu niekoniecznie okaże się przydatny.

 

mProfi umożliwia założenie konta testowego, aby zaznajomić się z usługą i dostępnymi funkcjami. Dzięki naszej rozbudowanej platformie zrealizujesz zarówno mailing do firm, jak i osób prywatnych. Stworzenie i uruchomienie kampanii nie wymaga szczególnych umiejętności technicznych czy doświadczenia.

Darmowy program do wysyłania mailingu — czy jest skuteczny?

Darmowy program do wysyłania mailingu nie będzie dobrym rozwiązaniem do profesjonalnego użytku. Przede wszystkim z uwagi na brak zaawansowanych funkcjonalności, w które z reguły zaopatrzony jest płatny program do tworzenia mailingu, takich jak narzędzia analityczne czy szablony.

Ponadto darmowy program do wysyłania mailingu będzie zazwyczaj posiadał uciążliwe limity, np. w kwestii tego, jak często i do ilu adresatów można rozsyłać swoje wiadomości. W związku z tym skuteczne wykorzystanie go w firmach z dużą bazą odbiorców jest wręcz niemożliwe.

W przeciwieństwie do darmowych programów do mailingu rozwiązania komercyjne dają znacznie większe możliwości i pozwalają na bardziej ambitny, szeroko zakrojony mailing reklamowy — i nie tylko. mProfi umożliwia wykorzystanie tych samych baz kontaktów także do kampanii SMS-owych, które mogą stanowić ciekawe uzupełnienie do mass mailingu.

Masowa wysyłka SMS

Ile kosztuje korzystanie z programu do mailingu masowego?

Dobry program do mass mailingu nie musi wcale wiązać się z ogromnymi kosztami — wręcz przeciwnie. Koszt wysyłki wiadomości poprzez mProfi zaczyna się już od kilku groszy za każdy e-mail.

 

Dobry program do mailingu wymaga więc znacznie mniejszej inwestycji niż wiele innych, tradycyjnych metod kontaktu z klientami (np. wysyłka fizycznych listów) czy reklamy (spoty w radiu, telewizji). Mogą z niego korzystać nie tylko duże korporacje, ale także średnie i małe firmy, w tym te początkujące. Jednocześnie mailing może przynosić świetne rezultaty, zwłaszcza jeśli zadba się o wysoką jakość treści wiadomości. Z kolei precyzyjne mierzenie osiąganych rezultatów ułatwia usprawnianie i przygotowywanie kolejnych kampanii.

Program do mailingu — wady i zalety

Program do mailingu masowego daje firmie bezpośredni i skuteczny sposób na komunikację z klientem. Niezależnie od tego, czy celem jest zwiększenie świadomości marki, czy stymulacja sprzedaży. E-maile docierają do odbiorców niemal natychmiast po wysłaniu i często są odczytywane bardzo szybko, przez co mailing przyda się również w przypadku wydarzeń i ofert o krótkotrwałym charakterze.

 

Dzięki programowi do wysyłki mailingu uciążliwe i czasochłonne zadania, takie jak przygotowanie projektu wiadomości, staną się znacznie szybsze i mniej problematyczne. Marketing automation w postaci automatycznej wysyłki wiadomości o wybranej porze pozwoli dotrzeć do odbiorców w optymalnych dniach i godzinach — również wieczorami czy w dni wolne.

Na naszym blogu

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Jeśli masz szczegółowe pytania to skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje pytania, pomożemy Ci, doradzimy.