API – E-nova

E-nova, a właściwie stworzone przez nią narzędzie enova365, to system do planowania zasobów firmy, stworzony z myślą o biurach rachunkowych, a także małych, dużych i średnich przedsiębiorstwach. Obejmuje między innymi rozwiązania dla działu sprzedaży, kadr, finansów i księgowości.

 

Kluczowym aspektem enova365 jest szeroki wachlarz integracji z różnego rodzaju specjalistycznym oprogramowaniem oraz platformami dla biznesu, znacznie rozszerzającymi możliwości systemu. Jednym z nich jest moduł SMS, wykorzystujący bramkę mProfi do skutecznej automatyzacji masowej wysyłki wiadomości.

Funkcje i zastosowania modułu SMS enova365, które warto znać

Moduł SMS w systemie enova365 może być wykorzystywany zarówno w komunikacji wewnętrznej (z pracownikami), jak i zewnętrznej (z kontrahentami). Oferuje takie funkcje, jak:

 

  • wysyłka SMS z poziomu modułów dla różnych działów,
  • pobieranie numeru telefonu z kartoteki kontrahenta,
  • automatyczne zapisywanie SMS-ów w historii kontaktu z danym kontrahentem.

Przykładowe zastosowania modułu, z których korzysta wiele firm, to:

 

  • powiadomienia o statusie zamówienia lub usługi,
  • newsletter,
  • przypomnienia o terminie płatności,
  • informacje kadrowo-księgowe (np. o wypłatach wynagrodzeń).

Alt One 2FA – podwójna autentykacja przy wykorzystaniu możliwości mProfi

Bramka SMS mProfi może być wykorzystana nie tylko do wysyłania wiadomości z określonymi informacjami czy komunikatami. Jej drugą ważną funkcją w systemie enova365 jest zwiększenie bezpieczeństwa danych poprzez umożliwienie podwójnej autentykacji podczas logowania do Pulpitu Pracownika enova365.

Moduł Alt One 2FA działa w prosty, ale skuteczny sposób: po zalogowaniu się hasłem, użytkownik musi jeszcze wpisać kod otrzymany w SMS-ie, przesłanym na ustalony numer telefonu. W ten sposób nawet w przypadku wycieku danych oszuści znający hasło do konta nie byliby w stanie się na nie zalogować.

enova

Cechy produktu:

plany płatne (darmowy 14-dniowy okres próbny)

obsługa nie wymaga programowania (no-code)

samodzielne narzędzie

dla wszystkich branż

Inne integracje

    Masz więcej pytań? Chcesz nawiązać współpracę? Napisz do nas!