BRAMKA SMS DLA FIRM

Nowoczesna bramka SMS dla firm pozwoli Ci niskim kosztem kontaktować się z klientami i kontrahentami. Skorzystaj z mProfi, rozbudowanej platformy do masowej wysyłki SMS, i skutecznie prowadź kampanie marketingowe, informuj klientów o statusie ich zamówień i wiele więcej!

Bramka SMS dla firm — dlaczego warto?

Bramka SMS dla firm mProfi to rozbudowane, a jednocześnie łatwe w obsłudze narzędzie, dzięki któremu Twoja komunikacja z klientami wejdzie na nowy poziom. Możesz zlecić wysyłkę wiadomości natychmiast lub wybrać dogodny dzień i godzinę. Istnieje możliwość ręcznego wpisywania numerów odbiorców, importowania list kontaktów, a także tworzenia formularzy rejestracyjnych, dzięki którym klienci będą sami dopisywać się do grupy odbiorców.

Odbieraj wiadomości zwrotne.

Używaj znaków specjalnych.

Twórz szablony wiadomości.

Bramka SMS dla firm — przykłady zastosowania

WYSYŁANIE INFORMACJI O WYPRZEDAŻACH, PROMOCJACH

NEWSLETTER SMS

POTWIERDZENIE ZAMÓWIEŃ

bramka-sms-dla-firm

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

ZAPROSZENIA NA EVENTY

Jak korzystać z bramki SMS dla firm — mProfi.pl?

ZAREJESTRUJ SIĘ NA MPROFI.PL I AKTYWUJ KONTO

IMPORTUJ LISTĘ KONTAKTÓW LUB SKONFIGURUJ AUTOMATYCZNĄ REJESTRACJĘ

SKORZYSTAJ Z KREATORA WIADOMOŚCI I ZLEĆ LUB ZAPLANUJ WYSYŁKĘ

SPRAWDZAJ I ANALIZUJ WYNIKI KAMPANII

arrow-right

Korzyści jakie daje mProfi

SZYBKIE DOTARCIE DO MIESZKAŃCÓW

OGRANICZENIE KOSZTÓW POWIADOMIEŃ

ZMNIEJSZENIE LICZBY TELEFONÓW Z ZAPYTANIAMI

PODNIESIENIE JAKOŚCI OBSŁUGI MIESZKAŃCÓW

Poznaj inne nasze usługi

SMS marketing

Kampanie informacyjne, promocyjne, ankiety i wiele więcej

Marketing mobilny

Innowacyjny sposób na bezpośrednie dotarcie do nowych klientów

Email Marketing

Efektywne kampanie marketingowe przy pomocy wiadomości e-mail

Załóż konto w mProfi i wyślij 60 SMSów gratis

Bramka SMS dla firm — czy jest bezpieczna?

W przypadku korzystania z legalnie działającej, zarejestrowanej firmy, która dba o odpowiednie zabezpieczenie danych odbiorców, możesz mieć pewność, że bramka SMS dla firm jest bezpieczna. Decydując się na korzystanie z mProfi, stawiasz na rzetelną platformę, która działa w pełni zgodnie z wszelkimi regulacjami krajowymi i unijnymi.

Bramka SMS masowa wysyłka dla firm — kto może z niej skorzystać?

Bramka SMS jest dostępna dla szerokiego spektrum firm, niezależnie od ich wielkości czy branży, w której działają. Skorzystać z niej mogą zarówno małe przedsiębiorstwa, jak również średnie i duże firmy, które pragną zwiększyć swoją widoczność, oraz zaangażowanie klientów. Dzięki nowoczesnej bramce SMS masowa wysyłka SMS-ów będzie prosta, szybka i bezproblemowa.

 

Należy przy tym pamiętać, że niektóre branże (np. branża medyczna) mogą być objęte szczególnymi ograniczeniami w zakresie reklamy, co może wpłynąć na sposób, w jaki przeprowadzane są kampanie przy pomocy bramki SMS dla firm. Warto więc sprawdzić, czy obowiązują jakiekolwiek specyficzne regulacje dla danego sektora.

Skontaktuj się z nami, aby rozwinąć swój biznes dzięki komunikacji mobilnej

Bramka SMS dla małych firm — dlaczego jest korzystna?

W dzisiejszych czasach dotarcie do klienta jest coraz trudniejsze, szczególnie dla małych firm, które muszą radzić sobie z ogromną konkurencją. Bramka SMS dla małych firm pozwala na bezpośredni kontakt z klientem, bez angażowania dużej ilości zasobów, w szczególności czasu i pieniędzy.

Wysyłanie SMS-ów przy pomocy naszej bramki SMS dla małych firm umożliwia szybkie i skuteczne dotarcie do odbiorców, co jest szczególnie istotne w przypadku promocji czy ofert ograniczonych czasowo. Platforma mProfi jest łatwa w obsłudze, dzięki czemu szybko wdrożysz i zrealizujesz planowane kampanie marketingowe różnego typu.

Bramka SMS dla firm — ile kosztuje?

Ceny za pojedyncze wiadomości mogą wynieść już od kilku groszy, co sprawia, że masowa wysyłka SMS jest relatywnie tanią formą kontaktu z klientem i reklamy, zwłaszcza w porównaniu do bardziej tradycyjnych rozwiązań, takich jak wysyłka listów czy reklamy w prasie lub telewizji.

 

Koszt usługi zależy od wolumenu wiadomości, a więc bramka SMS dla firm pozwala skalować wydatki w zależności od aktualnego budżetu i zapotrzebowania. Firma o większym budżecie może kontaktować się z klientami częściej, a ta, która dysponuje mniejszymi funduszami, może zlecać wysyłkę rzadziej. Aby uzyskać szczegółowe informacje o cenach i indywidualnych warunkach, najlepiej skontaktować się z nami bezpośrednio.

Bramka SMS dla firm — jak działa?

Bramka SMS dla firm to narzędzie, które umożliwia szybką i efektywną komunikację z klientami, partnerami biznesowymi oraz pracownikami poprzez wysyłanie wiadomości tekstowych na telefony komórkowe bezpośrednio z poziomu komputera.

 

Dzięki bramce SMS nie trzeba ręcznie wpisywać wiadomości na telefonie, a można przygotować ją poprzez platformę w przeglądarce, łatwo wpisać odbiorów (lub wybrać przygotowaną wcześniej listę kontaktów) i zlecić wysyłkę natychmiast lub w wybranym terminie. mProfi umożliwia ponadto odbieranie wiadomości zwrotnych.

Masowa wysyłka SMS

Bramka SMS dla firm — wady i zalety

Główną zaletą bramki SMS dla małych firm (i nie tylko) jest natychmiastowe dotarcie do klientów, co przekłada się na szybki i efektywny sposób komunikacji. Ponadto jest to relatywnie tania forma marketingu, dostępna dla firm o różnej wielkości i z wielu branż.

 

Dzięki mProfi z łatwością wdrożysz ją do swojej strategii marketingowej. W prowadzonych działaniach należy jednak zawsze uwzględniać polskie i unijne przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych.

arrow-right

Na naszym blogu

Skontaktuj się z nami, aby rozwinąć swój biznes dzięki komunikacji mobilnej

Jeśli masz szczegółowe pytania to skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje pytania, pomożemy Ci, doradzimy.