Komunikacja mobilna

System posiada szeroki wachlarz funkcjonalności, które pozwolą nie tylko na prostą wysyłkę wiadomości, lecz także pomogą we wszelkiego rodzaju działaniach związanych z komunikacją i interakcją z Twoimi odbiorcami za pomocą wiadomości na telefon. Zapoznaj się z możliwościami naszego rozwiązania.

Załóż konto w mProfi i wyślij 60 SMSów gratis

Twoja aplikacja mobilna

Na potrzeby naszych Klientów dostarczamy gotowe, obrendowane aplikacje na smartfony, które użytkownicy mogą pobrać bezpośrednio ze sklepu Google Play lub App Store. Dzięki tej aplikacji jeszcze bardziej wzmocnisz więź ze swoimi odbiorcami.

Wysyłka

Prosta i szybka wysyłka różnego typu wiadomości tekstowych i głosowych na pojedyncze numery i do zdefiniowanych grup. Używaj gotowych szablonów wiadomości. Będziesz zawsze w kontakcie ze swoimi odbiorcami.

Wysyłka z pliku

Ta usługa pozwoli Ci spersonalizować wiadomości. Treść każdej informacji zostanie automatycznie dopasowana do odbiorcy i uwzględni związane z nim parametry, np. imię, nr zamówienia lub link do jego danych.

Wiadomości przychodzące

System pozwala na odbiór wiadomości oraz analizę ich treści. Po wychwyceniu kluczowych słów, wiadomość zostaje przekierowana zgodnie z ustalonymi regułami do odpowiedniej skrzynki. Możliwość dwustronnego kontaktu to duża zaleta.

Budowanie bazy

Możesz zapisywać i grupować swoich odbiorców według dogodnych kryteriów. Pozwól im na samodzielne dopisywanie się do odpowiedniej grupy poprzez formularz www lub SMS. Twoja baza kontaktów utworzy się sama.

Lista kontaktów

Ta usługa pozwala na zaimportowanie oraz uporządkowanie danych kontaktowych i adresowych Twoich odbiorców. Poza numerem telefonu, w książce adresowej możesz zamieścić wiele innych pozycji, co pozwoli utrzymać wszystkie kontakty w jednym spójnym miejscu.

Mailing – Nowość!

Ta funkcjonalność pozwoli Ci wysyłać skuteczne kampanie mailingowe do Twoich odbiorców. W łatwy sposób przygotujesz wiadomość za pomocą intuicyjnego kreatora wiadomości i zaplanujesz wysyłkę wiadomości email do nich.

Ankiety

Poznaj opinię Twoich odbiorców poprzez ankietę: SMS lub w postaci linku do strony. Odpowiedzi mogą być udzielane przez wiadomość SMS. Ankiety pozwalają na stosowanie zarówno pytań zamkniętych, jak i otwartych.

Głosowania

Chcesz, aby szerokie grono zainteresowanych podjęło decyzję lub chcesz poznać ich preferencje? Skorzystaj z tej usługi. Wyniki głosowania mogą być publikowane na bieżąco na stronach internetowych lub na telebimach.

Mobilne kursy

Usługa cyklicznej wysyłki kolejnych, z góry ustalonych treści, to sposób na przeprowadzanie kursu szkoleniowego, cyklu budującego świadomość lub utrwalającego przekaz. Wiadomości SMS mogą zawierać podpięte bogate treści multimedialne.

Akcje SMS

Dzięki możliwości zaprogramowania sekwencyjnej wysyłki poleceń oraz generowania kodów QR i umieszczania ich w terenie lub obiekcie, będziesz mógł zaangażować odbiorców w grę terenową lub przekazać im informację przypisaną do danego miejsca.

Integracja przez API

Wzbogać swój system o moduł komunikacji, który pozwoli na wysyłkę wiadomości bezpośrednio z Twojej aplikacji biznesowej. Możesz powiadamiać kontrahentów o statusie realizowanych spraw lub wysyłać powiadomienia, prośby o kontakt itp.
Załóż konto w mProfi i wyślij 60 SMSów gratis