Komunikacja mobilna – szkolenia

Usługi oferowane przez mProfi doskonale sprawdzą się w realizacji szkoleń i kursów, zwłaszcza gdy nie mamy możliwości stacjonarnego przeszkolenia wszystkich osób w jednym miejscu.

Załóż konto w mProfi i wyślij 60 SMSów gratis

Przykładowe podmioty, które korzystają z usług mProfi

działy HR

działy marketingowe

firmy szkoleniowe

szkoły językowe

Korzyści jakie daje mProfi

SZKOLENIE ROZPROSZONYCH GRUP

REDUKCJA KOSZTÓW SZKOLEŃ

WIELOKROTNE ZASTOSOWANIE

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Przykładowe zastosowania mProfi w szkoleniach i kursach

Przekazywanie treści szkoleniowych

 

mProfi umożliwia prowadzenie mobilnych szkoleń i kursów – zarówno w formie kursów SMS bazujących na krótkich wiadomościach tekstowych, jak i z przekierowaniem do treści multimedialnych.

arrow-right

Powiadomienia dla kursantów i trenerów

 

To powiadomienia SMS wysyłane do określonych grup natychmiast lub wg kalendarza. W ten sposób można z wyprzedzeniem zaplanować dystrybucję ważnych wiadomości związanych z prowadzonym kursem lub szkoleniem.

Informacje o wynikach egzaminów

 

Wiadomości SMS pozwalają na przekazanie informacji o stanie wiedzy danego kursanta. Taką informację doceni każdy uczestnik szkolenia oczekujący na ocenę stanu wiedzy.

arrow-right

Informowanie o zmianach, przeniesieniu lub odwołaniu spotkania

 

Takie powiadomienia SMS do określonych grup o zmianach sprawia, że każdy uczestnik kursu czuje się dobrze poinformowany. Odbiorca wiadomości może wrócić do niej w dowolnym momencie, dzięki czemu jej treść ma zawsze przy sobie.

Przekazanie zaproszenia lub podziękowanie za udział

 

Zaproszenia lub podziękowania SMS za udział w kursie, wysyłane przed lub po jego zakończeniu, budują pozytywne relacje z uczestnikami.

arrow-right

Przypomnienia o płatnościach

 

Spersonalizowana wiadomość SMS na temat statusu płatności danego uczestnika szkolenia to bardzo skuteczna metoda miękkiej windykacji, która zwiększa skuteczność tego działania.

Rekomendacje klientów, którzy organizują szkolenia z mProfi

Dzięki usłudze SMS znacznie wzrosła jakość komunikacji w naszej placówce. Mam gwarancję że zarówno rodzice, jak nauczyciele odczytują przekazywane wiadomości. Rodzice potwierdzają, że dzięki wysłanemu SMS-owi pamiętają o ważnych szkolnych wydarzeniach, co nie sprawdzało się gdy komunikowaliśmy się poprzez e-mail. Jestem z tego narzędzia bardzo zadowolona

Marta Miłuńska
Dyrektor Chrześcijańskiej Szkoły i Przedszkola Daniel

Dowiedz się jak wykorzystać komunikację mobilną w szkoleniach i kursach

Czy wiesz, że 99% wiadomości sms jest otwierana, natomiast 90% jest odczytywana w mniej niż 3 minuty? Możesz z naszą pomocą wykorzystać ten potencjał by sprawnie i profesjonalnie organizować oraz przeprowadzać szkolenia i kursy (zarówno mobilne jak i stacjonarne).