Wiadomości przychodzące

System pozwala na odbiór wiadomości oraz analizę ich treści. Po wychwyceniu kluczowych słów, wiadomość zostaje przekierowana zgodnie z ustalonymi regułami do odpowiedniej skrzynki. Możliwość dwustronnego kontaktu to duża zaleta.

Załóż konto w mProfi i wyślij 60 SMSów gratis

Przykładowe zastosowania wiadomości przychodzących

składanie reklamacji

zgłoszenia awarii

przyjmowanie zleceń

prośba o kontakt

raportowanie

badanie opinii

badanie satysfakcji klienta

komunikacja dwukierunkowa

odpowiedzi odbiorców

Korzyści z zastosowania wiadomości przychodzących

EFEKTYWNA KOMUNIKACJA DWUKIERUNKOWA

PROSTE PRZEKIEROWANIE INFORMACJI

SZYBKA INFORMACJA ZWROTNA

ŁATWY SPOSÓB KONTAKTU

Funkcjonalności

Nasz system posiada szereg różnych funkcjonalności, które wspomogą działanie Twojego przedsiębiorstwa. Program pozwala na dokładną analizę treści przychodzących oraz przekierowaniu ich do odpowiednich działów po rozpoznaniu kilku fraz identyfikujących cel wiadomości. System może być użyty przy badaniu opinii lub satysfakcji klienta, a także przy raportowaniu, przyjmowaniu zleceń czy zbieraniu odpowiedzi.

Wiadomości przychodzące są więc szybko przekierowywane, dzięki czemu możliwa jest błyskawiczna komunikacja zwrotna. Dzięki zdefiniowaniu odpowiednich reguł, informacje mogą być przekazywane dalej za pomocą poczty elektronicznej lub systemy SMS.

Dwustronny, szybki kontakt to podstawa udanego biznesu. Sprawdź resztę różnych możliwości i funkcjonalności naszej aplikacji i skontaktuj się z nami.

Zobacz jakie to proste z mProfi

Zdefiniuj reguły

 

Używając modułu „Wiadomości przychodzące” możemy zdefiniować szereg reguł, które pomogą nam rozdysponować i zareagować na przychodzące do nas wiadomości. Reguły te po wychwyceniu określonych fraz w wiadomościach pozwalają na automatyczną odpowiedź, przekazanie wiadomości dalej do określonych podmiotów za pomocą SMS lub email czy zapisanie do grupy.

arrow-right

Odbieraj wiadomości i reaguj

 

Wiadomości możesz odbierać w systemie mProfi lub jeśli spełniają kryteria określonej przez Ciebie reguły to mogą być przekazane dalej poprzez SMS lub mail, dzięki czemu trafiają one wprost do odpowiedniego odbiorcy.

Poznaj pozostałe funkcjonalności mProfi

Wysyłka z pliku

Twoja aplikacja mobilna

Budowanie bazy

Głosowania

Mobilne kursy

Integracja przez API

Załóż konto w mProfi i wyślij 60 SMSów gratis