MASOWA WYSYŁKA SMS

Szybko i prosto wyślij wiadomość tekstową lub głosową do pojedynczego numeru bądź do całych zdefiniowanych grup. Twórz nowe wiadomości albo korzystaj z gotowych szablonów. Bez programowania – wystarczy specjalny kreator wiadomości.

🚀Czym jest masowa wysyłka SMS?

Masowa wysyłka SMS pozwoli Ci skutecznie komunikować się z szerokim gronem odbiorców. To prosta metoda na błyskawiczne wysyłanie wiadomości do dużych grup, na przykład członków programu lojalnościowego. Platforma mProfi posiada narzędzia, które umożliwiają tworzenie bazy kontaktów i grup odbiorców, planowanie wiadomości na przyszłość i wiele więcej. To skuteczne wsparcie promocji i reklamy!

Kreator wiadomości pozwala na używanie polskich znaków.

Możesz ustalić dokładny termin wysłania wiadomości.

Otrzymasz dostęp do raportów i statystyk SMS-ów.

Masowa wysyłka SMS – przykłady

KAMPANIE MARKETINGOWE

PROGRAMY LOJALNOŚCIOWE

POTWIERDZENIA WIZYT

STATUS SPRAW I ZAMÓWIEŃ

masowa-wysylka-sms-przyklady

POWIADOMIENIA O ZDARZENIACH

OSTRZEŻENIA KRYZYSOWE

ZAPROSZENIA

PRZYPOMNIENIA O TERMINACH I WYDARZENIACH

Jak wysłać masowy SMS?

Zarejestruj się na platformie mProfi i aktywuj swoje konto.

Przygotuj SMS-a przy pomocy intuicyjnego kreatora.

Zaplanuj datę i godzinę wysłania wiadomości

Czekaj, aż nastąpi automatyczna wysyłka SMS.

arrow-right

Korzyści jakie daje mProfi

SZYBKIE DOTARCIE DO MIESZKAŃCÓW

OGRANICZENIE KOSZTÓW POWIADOMIEŃ

ZMNIEJSZENIE LICZBY TELEFONÓW Z ZAPYTANIAMI

PODNIESIENIE JAKOŚCI OBSŁUGI MIESZKAŃCÓW

Poznaj inne nasze usługi

SMS marketing

Kampanie informacyjne, promocyjne, ankiety i wiele więcej

Marketing mobilny

Innowacyjny sposób na bezpośrednie dotarcie do nowych klientów

Email Marketing

Efektywne kampanie marketingowe przy pomocy wiadomości e-mail

Załóż konto w mProfi i wyślij 60 SMSów gratis
Masowa wysyłka SMS

Masowa wysyłka SMS – program czy wysyłka ręczna?

Ręczna masowa wysyłka SMS dla firm za pomocą telefonu nie jest wydajnym rozwiązaniem. Z uwagi na mały ekran, mniejsze możliwości co do segmentowania odbiorców, a także brak nadpisu, nie sprawdza się to nawet w mikro- i małych przedsiębiorstwach, nie mówiąc o średnich i dużych podmiotach.

 

Obecnie efektywne prowadzenie biznesu w coraz większym stopniu polega na automatyzacji i optymalizacji procesów biznesowych, tak, aby były one jak najskuteczniejsze, a przy tym wymagały minimalnej ilości siły roboczej. Dlatego też, jeśli firmę interesuje masowa wysyłka SMS, program posiadający taką funkcję, a więc mProfi, będzie lepszym rozwiązaniem niż wysyłka ręczna. Daje on znacznie większe możliwości, zarówno w zakresie samej wysyłki, jak i śledzenia jej efektów, a ponadto jest szybki i łatwy w obsłudze.

Masowe wysyłanie SMS z komputera – jak to działa?

Dzięki platformie mProfi masowe SMS nie wymagają sięgania po telefon. Stworzyć wiadomość, zaplanować ją i śledzić jej wyniki możesz z poziomu specjalnego narzędzia, dostępnego poprzez przeglądarkę internetową. Masowe wysyłanie SMS z komputera to wygodne, praktyczne rozwiązanie, które pozwala z łatwością zaplanować wysyłkę wielu wiadomości i przygotowywać je z wyprzedzeniem.

 

Wysyłając SMS masowo poprzez platformę mProfi nie trzeba niczego programować. Nie są wymagane żadne specjalne umiejętności techniczne czy informatyczne. Wystarczy laptop lub komputer z dostępem do Internetu oraz konto na mProfi. Z narzędzia może więc z łatwością korzystać praktycznie każdy. Zarówno specjalista od marketingu, jak i pracownicy innych działów lub sam właściciel firmy.

Masowa wysyłka SMS z komputera
Skontaktuj się z nami, aby rozwinąć swój biznes dzięki komunikacji mobilnej

Do czego można wykorzystać masowy SMS w e-commerce?

E-commerce, czyli sprzedaż przez Internet, cieszy się ogromną popularnością. Klienci lubią robić zakupy w sieci, ale jednocześnie stawiają sklepom internetowym wysokie wymagania. Konkurencja jest duża, więc trzeba dołożyć wszelkich starań, aby wyróżnić się z tłumu dzięki nowoczesnym rozwiązaniom. Masowa wysyłka SMS pozwala polepszyć jakość obsługi klienta w e-sklepie, a także otwiera nowy kanał do przesyłania wiadomości marketingowych.

 

Masowy SMS w e-commerce jest najczęściej wykorzystywany do przesyłania informacji o statusie zamówienia (jego przyjęciu czy wysyłce). Dzięki możliwości integracji mProfi z oprogramowaniem dla sklepów internetowych takie komunikaty mogą być przesyłane automatycznie (automatyczna wysyłka SMS odbywa się dzięki API). Inne warte uwagi rozwiązania to przesyłanie powiadomień o nowych produktach, specjalnych ofertach czy rozpoczętych wyprzedażach. W wiadomości można zawrzeć link kierujący odbiorcę bezpośrednio do odpowiedniej podstrony, co zwiększa prawdopodobieństwo, że zapozna się on z ofertą i dokona zakupu.

Masowy SMS można wysyłać zarówno bez polskich znaków, jak i z polskimi znakami, przy czym to drugie rozwiązanie skraca jego dopuszczalną długość. Istnieje możliwość wysłania komunikatu z nadpisem – w takiej sytuacji zamiast numeru telefonu nadawcy, odbiorca zobaczy nazwę firmy, nawet jeśli nie ma numeru dodanego do kontaktów.

Wysyłka SMS

Prosta i szybka wysyłka różnego typu wiadomości tekstowych i głosowych na pojedyncze numery i do zdefiniowanych grup. Używaj gotowych szablonów wiadomości. Będziesz zawsze w kontakcie ze swoimi odbiorcami.

Masowa wysyłka SMS to sprawdzony sposób na komunikację z szerokim gronem odbiorców. To prosta metoda na dotarcie do szerokiego grona klientów ściśle skonkretyzowanych. Dzięki budowanej bazie kontaktów masowe wysyłanie SMS przynosi korzystne rezultaty, ponieważ komunikat może zostać przesłany do osób faktycznie zainteresowanych ofertą. Nasza platforma posiada narzędzia, które umożliwiają tworzenie bazy kontaktów , kategoryzowanie klientów, tworzenie grup odbiorców. To skuteczne wsparcie promocji i reklamy!

Wprowadzenie do swoich działań marketingowych masowej wysyłki SMS daje wiele możliwości komunikacji. Ich personalizacja uzależniona jest od indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Uniwersalność tej metody komunikacji polega na jej elastyczności. W krótkiej wiadomości SMS można zawrzeć ważne informacje, przyciągające uwagę i skłaniające do dalszego działania. Dodatkowym atutem jest rosnące zainteresowane mobilnymi urządzeniami wśród społeczeństwa i niesłabnąca popularność telefonów komórkowych. Masowe SMSy odbierane są przez zdecydowaną większość adresatów już w kilka chwil po otrzymaniu!

Masowa wysyłka SMS
Masowa wysyłka SMS - korzyści

Jakie są największe korzyści związane z masową komunikacją SMS?

Masowa komunikacja SMS jest skuteczna, a przy tym szybka i prosta w realizacji. Większość osób nieustannie posiada telefon w zasięgu rąk i gdy tylko usłyszy sygnał SMS-a, natychmiast sprawdza otrzymaną wiadomość. Jest to więc doskonały nośnik dla wszelkiego rodzaju komunikatów i przekazów marketingowych (ale nie tylko).

Hurtowa wysyłka SMS pozwala na bezpośredni kontakt z odbiorcą i nawiązanie z nim trwalszej relacji. Intuicyjny kreator mProfi umożliwia stworzenie w krótkim czasie wielu wiadomości i pozwala na odroczenie terminu ich wysyłki. Ten skuteczny kanał komunikacji może zostać wykorzystany w wielu branżach, m. in. takich jak turystyka, gastronomia czy e-commerce. Coraz częściej stosują go nie tylko firmy, ale także szkoły, urzędy oraz innego rodzaju placówki i organy publiczne.

arrow-right

Na naszym blogu

Skontaktuj się z nami, aby rozwinąć swój biznes dzięki komunikacji mobilnej

Jeśli masz szczegółowe pytania to skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje pytania, pomożemy Ci, doradzimy.