Komunikacja mobilna dla administracji

System mProfi doskonale usprawni komunikację samorządów z mieszkańcami. Korzystanie z komunikacji mobilnej wpływa pozytywnie na wizerunek władz poprzez zwiększenie interakcji z mieszkańcami i ich zaangażowania.

Załóż konto w mProfi i wyślij 60 SMSów gratis

Przykładowe podmioty, które korzystają z usług mProfi

urzędy miasta

administracja państwowa

urzędy gmin

administracja publiczna

referaty urzędów

jednostki administracji lokalnej

Korzyści jakie daje mProfi

SZYBKIE DOTARCIE DO MIESZKAŃCÓW

OGRANICZENIE KOSZTÓW POWIADOMIEŃ

ZMNIEJSZENIE LICZBY TELEFONÓW Z ZAPYTANIAMI

PODNIESIENIE JAKOŚCI OBSŁUGI MIESZKAŃCÓW

Przykładowe zastosowania mProfi w administracji

Rejestracja zgłoszeń od mieszkańców

Możliwość rejestrowania zgłoszeń od mieszkańców np. awarii wodociągu, dziury w jezdni itp.
arrow-right

Szybkie dotarcie do mieszkańców w sytuacjach kryzysowych

 

Możliwość szybkiego poinformowania mieszkańców w przypadku sytuacji kryzysowych np. zagrożenia powodziowego, wyłączenia dróg lub mediów, chorób zakaźnych, skażenia wody.

 

„W dniu 28.07-30.07 mogą wystąpić problemy z dostawą wody z powodu awarii magistrali wodociągowej. Dołożymy wszelkich starań aby jak najszybciej naprawić awarię / Urząd gminy”

 

Informowanie o ciekawych wydarzeniach w regionie

 

Wysyłanie zaproszeń na imprezy masowe, wydarzenia sportowe, wystawy, kursy i szkolenia.

 

„Urząd miasta zaprasza na koncert noworoczny z udziałem gwiazd polskiej estrady. Impreza odbędzie się na placu Konstytucji i rozpocznie się o godzinie 18. Przywitajmy razem nowy rok!”

arrow-right

Szkolenia edukacyjne

 

Wysyłanie wiadomości informacyjno-szkoleniowych na temat zachowań w sytuacjach awaryjnych lub w przypadku wystąpienia sytuacji kryzysowej.

Status załatwionych spraw

 

 

Informowanie o statusie wszelkich wniosków złożonych przez mieszkańców. Mogą to być przykładowo informacje o odbiorze dokumentów takich jak dowody osobiste, paszporty, karty dużej rodziny, dowody rejestracyjne i rejestracje.

 

„Dowód osobisty Pana Jana Kowalskiego jest gotowy do odbioru w urzędzie gminy w pokoju nr 200, w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku”

Rekomendacje klientów administracyjnych

Urząd Gminy Lesznowola współpracje z firmą Materna Communications Sp. z o.o. od 2011 roku w zakresie komunikacji z mieszkańcami za pośrednictwem narzędzia „mobilny Urząd“. Jesteśmy bardzo zadowoleni z narzędzia m-Urząd, które pozwala na szybką i skuteczną komunikację z mieszkańcami za pomocą SMS-ów oraz wiadomości głosowych.

Maria Jolanta Batycka – Wąsik
Wójt Gminy Lesznowola

Dowiedz się jak skutecznie wykorzystać komunikację mobilną w administracji

Czy wiesz, że 99% wiadomości sms jest otwierana, natomiast 90% jest odczytywana w mniej niż 3 minuty? Możesz z naszą pomocą wykorzystać ten potencjał w administracji.