Komunikacja mobilna dla wspólnot

Masowa wysyłka SMS

System mProfi doskonale sprawdza się w przypadku działalności różnorodnych wspólnot i stowarzyszeń, zwłaszcza gdy nie mamy możliwości częstego, osobistego kontaktu ze wszystkimi odbiorcami.

Załóż konto w mProfi i wyślij 60 SMSów gratis

Przykładowe podmioty, które korzystają z usług mProfi

kościoły i parafie

wspólnoty

związki wyznaniowe

fundacje

organizacje społeczne

organizacje pozarządowe

Korzyści jakie daje mProfi

DOTARCIE DO ODBIORCY NIEZALEŻNIE OD JEGO MIEJSCA POBYTU

NATYCHMIASTOWA MOŻLIWOŚĆ KOMUNIAKCJI

OGRANICZENIE KOSZTÓW POWIADOMIEŃ

LEPSZA JAKOŚĆ OBSŁUGI CZŁONKÓW ORGANIZACJI

Przykładowe zastosowania mProfi we wspólnotach i stowarzyszeniach

Organizacja zapisów i automatyczna rejestracja uczestników

 

Poprzez wiadomości SMS możesz zbierać zapisy na wszelkiego rodzaju spotkania, wiece i wycieczki. W prosty sposób pozwoli Ci to określić planowaną liczbę uczestników, upewnisz się również, ze wiadomość z informacją o zapisach dotrze do określonej grupy osób.

 

„Drodzy Parafianie! Ksiądz Janusz po raz kolejny organizuje Pieszą Pielgrzymkę Wiernych na Jasną Górę. W celu zapisu odeślij SMSa na ten numer podając swoje imię i nazwisko oraz numer PESEL. Koszt uczestnictwa to 50zł. Po więcej informacji zapraszamy do naszej Kancelarii Parafialnej.”

arrow-right

Zaproszenia na spotkania

 

Komunikacja mobilna pomoże Ci w informowaniu o spotkaniach, na które nie jest konieczna wcześniejsza rejestracja.

 

„Serdecznie zapraszamy na happening z okazji 5-lecia naszej Wspólnoty, który odbędzie się w Parku Saskim dn. 20 lipca w godz. 10-18.”

Wysyłanie ogłoszeń

 

Poinformuj o ważnych zmianach szybko i sprawnie. Wykorzystaj wiadomości mobilne do wysyłania ogłoszeń oraz innych ważnych komunikatów.

 

„Zbiórka pielgrzymów na parkingu 20 sierpnia o 9:00. Proszę pamiętać o zabraniu paszportu i wypełnionej deklaracji. Jest do pobrania pod adresem www.mprofi.pl lub dostępna w naszej Parafii. Koordynator Marek Zabłocki”

arrow-right

Przypomnienia o wydarzeniach

 

Przypominanie o ważnych datach nigdy nie było prostsze. Wystarczy wpisać je do kalendarza a SMS z wybraną treścią np. życzeń zostanie automatycznie wysłany do Ciebie, solenizanta, czy grupy odbiorców.

 

„Drodzy Rodzice, zapraszam na jutrzejsze spotkanie w ramach przygotowań dzieci do I Komunii Św. Zaczynamy o 16.00. Siostra Lucyna”

Kursy, lekcje, rekolekcje na komórkę

 

Komunikacja mobilna doskonale sprawdza się w realizacji szkoleń i kursów, zwłaszcza gdy nie mamy możliwości stacjonarnego spotkania wszystkich osób w jednym miejscu. To również świetne rozwiązanie w przypadku wysyłania cyklicznych informacji związanych np. z rekolekcjami.

 

„Zapisz się na kurs Biblijny Ewangelii Jana. Umacniaj swoją wiarę dzięki 10 cyklicznym, darmowym lekcjom. Aby zapisać się na kurs wyślij SMSa o treści TAK.JAN2 na numer 664078079.”

arrow-right

Ankiety i kwestionariusze

 

SMS jest doskonałą formą do przeprowadzenia ankiety lub kwestionariusza. Wystarczy przygotować pytania, a następnie rozesłać do Twojej grupy odbiorców SMS z zaproszeniem i linkiem do takiej ankiety. Ankietę można wypełnić w telefonie z Internetem lub na komputerze. Dzięki wiadomości SMS masz pewność, że dotrze ona do Twojego odbiorcy.

 

„Witaj w podsumowaniu Mobilnego Kursu Biblijnego “Jan”. Poprosimy Cię o wypełnienie ankiety – pozwoli nam ona udoskonalić materiał. Dziękujemy za udział w kursie, niebawem zaprosimy Cię do kolejnego. Zespół MobilnaParafia.pl”

Podziękowania za wpłaty i darowizny

 

Podziękowania za wpłaty i darowizny to świetny sposób na utrzymywanie relacji, gdyż pozwalają pokazać indywidualne docenienie działań osób należących do wspólnoty. mProfi pozwala także na dokonywanie płatności na rzecz wspólnoty poprzez wiadomości o podniesionej wartości Premium SMS.

Sprawdź nasz serwis dedykowany wspólnotom – Mobilna Parafia

Rekomendacje klientów

SMSowa forma kontaktu z parafianami i wspólnotami jest czymś co już od ponad roku doceniam niemal każdego dnia. Dla moich parafian bardzo ważne okazało się to, że szybko mogą się dowiedzieć choćby o terminie wizyty duszpasterskiej w ich domu czy o zmianie godziny spotkania ministrantów. To proste i skuteczne narzędzie, polecam je wszystkim proboszczom.

Ks. Dariusz Gas
Proboszcz parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Warszawie

Dowiedz się jak wykorzystać komunikację mobilną we wspólnotach i organizacjach

Czy wiesz, że 99% wiadomości sms jest otwierana, natomiast 90% jest odczytywana w mniej niż 3 minuty? Możesz z naszą pomocą wykorzystać ten potencjał by sprawnie komunikować się i zarządzać Twoją wspólnotą, parafią, fundacją, organizacją społeczną lub pozarządową, grupą sportową… Nie zależnie ile osób liczy Twoja społeczność, komunikacja mobilna ułatwi jej funkcjonowanie.