Wysyłka SMS dla biznesu

Budowanie silnych i długotrwałych relacji biznesowych ze swymi klientami to w dzisiejszych czasach jeden z głównych czynników decydujących o sukcesie. mProfi daje pełen wachlarz usług umożliwiających dwukierunkową komunikację mobilną oraz pozwala Ci ulepszyć Twoje relacje z klientem.

Załóż konto w mProfi i wyślij 60 SMSów gratis

Przykładowe podmioty, które korzystają z usług mProfi

centra obsługi klienta

firmy typu e-commerce

placówki medyczne

firmy szkoleniowe

szkoły i uczelnie wyższe

biura podróży

organizatorzy eventów

gastronomia

banki i instytucje finansowe

producenci oprogramowania

Częsta komunikacja z klientem lub kontrahentami jest niezwykle istotna. Od nich zależy rozwój Twojego biznesu. Dzięki szybkiej wymianie informacji skutecznie polepszamy nasze relacje z odbiorcami. Daje nam to również możliwość na błyskawiczną odpowiedź na pojawiające się potrzeby.

 

Taką komunikację zapewnia nasza aplikacja, która pozwala m.in. na tanie i szybkie przesyłanie wiadomości. Platforma pozwala także na stworzenie bazy kontaktów, do której klienci będą mogli automatycznie zapisywać się. Gdy nie jesteś pewien, jakie rozwiązanie wdrożyć, zawsze możesz o to zapytać swoich klientów – dzięki naszemu programowi tworzenie konkursów lub głosowań jest niezwykle proste.

 

Nasze rozwiązanie pozwoli na efektywną komunikację w biznesie i dzięki szerokim możliwościom, jest przydatne w każdej branży. Nie czekaj, zgłoś się do nas i polepsz swoje działania komunikacyjne.

Korzyści jakie daje mProfi

ŁATWOŚĆ DOTARCIA DO ODBIORCY

OGRANICZENIE KOSZTÓW

PEŁNA MIERZALNOŚĆ WYNIKÓW ROI

BUDOWANIE RELACJI Z ODBIORCAMI

Przykładowe zastosowania mProfi w administracji

Budowanie bazy kontaktów i relacji z nimi

 

Dwukierunkowa komunikacja SMSowa za pomocą platformy mProfi to doskonały sposób na zbudowanie, powiększenie i zweryfikowanie bazy kontaktów. Dzięki mProfi użytkownicy będą mogli samodzielnie, w sposób automatyczny zarejestrować się, dopisując się w ten sposób do bazy kontaktów.

arrow-right

Przeprowadzenie głosowania lub konkursu

 

Dzięki wiadomościom mobilnym można przeprowadzać różnego rodzaju głosowania oraz konkursy, a ich wynik śledzić na żywo.

Przeprowadzenie kursów mobilnych

 

Kursy mobilne sprawdzą się w przypadku potrzeby wielopłaszczyznowego przeszkolenia Twoich odbiorców. Dzięki nim kursant będzie miał zawsze dostęp do lekcji, również gdy nie ma dostępu do Internetu.

arrow-right

Informowanie o umówionych wizytach

 

Wiadomości na telefon to świetny sposób, by przypomnieć odbiorcy o umówionych wizytach lub spotkaniach.


„Leasing Fund S.A. potwierdza spotkanie z przedstawicielem p. Markiem Makowskim u Państwa w siedzibie przy ul. Miedzianej 24 w dniu 18.06.2015 o godz.: 14:30.15. W przypadku odwołania przez Państwo wizyty, prosimy o informację zwrotną.”>/i>

Informowanie o zmianach

 

Wiadomości wysłane z systemu mProfi pozwolą Ci poinformować odbiorców o zmianie w planie zajęć, miejscu spotkania, stanie konta, nowej ofercie itp.

 

„W związku z wprowadzeniem nowych usług do naszej oferty, zapraszamy w dniu jutrzejszym o godz. 10:00 do udziału w webinarium. Klikając w ten [link] otrzymasz swój dostęp. Udział obowiązkowy.”

arrow-right

Ankiety

 

mProfi umożliwia przeprowadzanie dowolnych ankiet na użytkownikach. Ankiety mogą zawierać zarówno pytania otwarte jak i pytania zamknięte, a odpowiedzi na nie mogą być dokonywane za pośrednictwem wiadomości SMS lub przeglądarki internetowej.

Rekomendacje klientów mProfi

Od grudnia 2011 firma COMVERGA Sp. z o.o., właściciel narzędzia mProfi, świadczy dla nas usługi wysyłania wiadomości tekstowych SMS. Jakość dostarczonej usługi odpowiada potrzebom naszej firm i polecamy firmę jako partnera godnego zaufania.

Łukasz Siara
Dyrektor IT 4life Direct Sp. z o.o.

Dowiedz się jak skutecznie wykorzystać komunikację mobilną w biznesie

Czy wiesz, że 99% wiadomości sms jest otwierana, natomiast 90% jest odczytywana w mniej niż 3 minuty? Jak to ma się do biznesu? Bez wątpienia dobra komunikacja wewnątrz organizacji i z kluczowymi partnerami pozwala na lepsze prowadzenie biznesu.