APLIKACJE SMS

Aplikacje SMS to użyteczne narzędzia do bezpośredniej komunikacji z klientami, pracownikami, partnerami biznesowymi i nie tylko. Wybierz mProfi — nowoczesną aplikację do masowej wysyłki SMS i docieraj do odbiorców szybciej, skuteczniej i niższym kosztem.

Aplikacje SMS — najważniejsze zalety

Aplikacje SMS pozwalają docierać nawet do bardzo dużej grupy użytkowników, w krótkim czasie. Nasza platforma umożliwia wysyłkę w czasie rzeczywistym oraz według harmonogramu. Możesz nie tylko wysyłać SMS-y i MMS-y, ale też odbierać wiadomości zwrotne. Rozbudowany moduł raportowy pozwoli Ci na bieżąco monitorować wyniki prowadzonych kampanii. Najlepsza aplikacja SMS jest w Twoim zasięgu!

Wykorzystuj swoją nazwę jako nadawcę SMS-a.

Importuj listy kontaktów i twórz formularze rejestracyjne.

Zapisuj wzory wiadomości.

Aplikacje SMS — przykłady wykorzystania

PROMOCJE, WYPRZEDAŻE, OFERTY SPECJALNE

KLUB STAŁEGO KLIENTA

NEWSLETTER

PRZYPOMNIENIA O UMÓWIONYCH WIZYTACH, SPOTKANIACH

INFORMACJE O STATUSIE ZAMÓWIENIA

ANKIETY I GŁOSOWANIA

Jak korzystać z aplikacji SMS — mProfi.pl

ZAREJESTRUJ SIĘ I AKTYWUJ KONTO NA MPROFI​

STWÓRZ TREŚĆ WIADOMOŚCI​

WYBIERZ DATĘ I GODZINĘ WYSYŁKI​

ANALIZUJ WYNIKI KAMPANII

arrow-right

Korzyści jakie daje mProfi

MASOWA WYSYŁKA SMS NISKIM KOSZTEM

MOŻLIWOŚĆ PLANOWANIA WYSYŁKI

SKUTECZNA FORMA KOMUNIKACJI

ŁATWA W OBSŁUDZE APLIKACJA WEBOWA

Poznaj inne nasze usługi

SMS marketing

Kampanie informacyjne, promocyjne, ankiety i wiele więcej

Marketing mobilny

Innowacyjny sposób na bezpośrednie dotarcie do nowych klientów

Email Marketing

Efektywne kampanie marketingowe przy pomocy wiadomości e-mail

Załóż konto w mProfi i wyślij 60 SMSów gratis

Aplikacja SMS — czym kierować się przy jej wyborze?

Dobra aplikacja SMS powinna być przede wszystkim rozbudowana, a jednocześnie prosta w użyciu, tak by każdy bez problemu sobie z nią poradził.

 

Warto zwracać uwagę na cennik, dostępne funkcje, a także renomę w branży i doświadczenie. Jedynie korzystanie z usług wiarygodnych podmiotów zapewni pełne bezpieczeństwo danych, a także zgodność z przepisami dotyczącymi ich przetwarzania.

 

Wybierając najlepszą aplikację SMS, należy się zastanowić, czego firma potrzebuje i w jakim celu planuje wykorzystywać dostępne narzędzia. Dzięki temu łatwiej będzie dobrać odpowiednie rozwiązanie.

Aplikacja do wysyłania SMS — komu może się przydać?

Aplikacja do wysyłania SMS przyda się zarówno niewielkim firmom, jak i średnim oraz dużym przedsiębiorstwom. Z uwagi na swoją uniwersalność, skuteczność i niski koszt, SMS-y są wartą uwagi, bezpośrednią formą kontaktu z klientami, niezależnie od okoliczności.

 

Sprawdzają się zarówno w przypadku usług świadczonych na odległość, jak i stacjonarnie np. hotel może wykorzystać wiadomości tekstowe do potwierdzania rezerwacji, a sklep internetowy do informowania o statusie zamówienia. Możliwości są niemal nieograniczone.

Masowa wysyłka SMS
Skontaktuj się z nami, aby rozwinąć swój biznes dzięki komunikacji mobilnej
Masowa wysyłka SMS

Aplikacja do wysyłania SMS o danej godzinie — jak działa?

Aplikacja do wysyłania SMS o danej godzinie pozwala planować całe kampanie marketingowe z wyprzedzeniem. Przykładowo, nic nie stoi na przeszkodzie, by już na początku miesiąca przygotować i zaplanować wszystkie wiadomości na nadchodzące tygodnie w ramach prowadzonego newslettera.

 

To także użyteczne rozwiązanie, jeśli wiadomości mają trafiać do odbiorców poza godzinami pracy firmy, np. wieczorem lub w weekendy. Wystarczy przy tworzeniu wiadomości ustawić optymalny dzień i godzinę, a wysyłka nastąpi automatycznie w wybranym momencie.

Aplikacja do wysyłania grupowych SMS — jakie branże mogą z niej skorzystać?

Aplikacja do wysyłania wielu SMS jednocześnie przyda się w niemal każdej branży. Od e-commerce, przez turystykę i gastronomię, po edukację. Warto jednak pamiętać, że w niektórych branżach np. medycznej, może pojawić się ograniczenie w zakresie tego, do jakich celów można ją wykorzystać.

 

Przykładowo, nie każda branża może reklamować swoje usługi i produkty. Natomiast aplikacje SMS na Androida i iOS-a mogą, i tak znaleźć w nich zastosowanie, choćby do celów informowania odbiorców o nadchodzących spotkaniach i wizytach.

Masowa wysyłka SMS

Najlepsza aplikacja do SMS — którą wybrać?

Jaka aplikacja do SMS będzie najlepszym wyborem dla wymagającej firmy? mProfi to nie tylko aplikacja wysyłająca SMS o danej godzinie, a kompletna platforma komunikacji mobilnej dla Twojego przedsiębiorstwa.

 

Umożliwia zarówno komunikację jedno, jak i dwukierunkową, co oznacza, że masz możliwość odbierania wiadomości zwrotnych od odbiorców. Jest wyposażona w rozbudowany moduł analityczny, opcję tworzenia list kontaktów (z możliwością automatycznej rejestracji odbiorców przy pomocy specjalnych formularzy) i wiele więcej. Dzięki naszej aplikacji wiadomości SMS do swoich klientów wyślesz niskim kosztem i przy minimum formalności.

Aplikacja SMS Android — czy działa tylko z tym systemem?

Aplikacja wiadomości SMS działa poprzez przesłanie komunikatu na numer telefonu odbiorcy. Nie musi on mieć zainstalowanej żadnej konkretnej aplikacji, na przykład komunikatora internetowego. Nie ma także znaczenia system operacyjny, ani jego wersja.

Aplikacja SMS nie działa — gdzie interweniować?

W przypadku, gdy aplikacja SMS nie działa, najlepiej niezwłocznie skontaktować się z jej twórcami, w celu rozwiązania problemu. Nasza aplikacja do wysyłania grupowych SMS jest stale testowana i ulepszana, by zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie i brak problemów technicznych. W razie jakichkolwiek kłopotów zawsze służymy pomocą.
Masowa wysyłka SMS

Aplikacja wiadomości SMS — jak z niej korzystać?

mProfi to aplikacja SMS w języku polskim, dostępna z poziomu przeglądarki. Wyróżnia się intuicyjnym, łatwym w obsłudze interfejsem. Tworzenie wiadomości odbywa się za pomocą prostego kreatora, w ramach którego opracujesz treść wiadomości i wprowadzisz numery telefonu odbiorców lub wybierzesz gotową listę kontaktów.

Na naszym blogu

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Jeśli masz szczegółowe pytania to skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje pytania, pomożemy Ci, doradzimy.