Wysyłanie SMS dla marketingu

SMS to w porównaniu z e-mailem lub reklamą bardziej osobista i angażująca forma komunikacji. Dzięki temu jest idealnym rozwiązaniem dla agencji marketingowych oraz działów marketingu i PR.

Załóż konto w mProfi i wyślij 60 SMSów gratis

Przykładowe podmioty, które korzystają z usług mProfi

agencje marketingowe

działy marketingu firm B2C i B2B

Korzyści jakie daje mProfi

BUDOWANIE RELACJI Z ODBIORCAMI

SZYBKIE DOTARCIE Z KOMUNIKATEM

ANGAŻUJĄCA FORMA KOMUNIKACJI

PEŁNA MIERZALNOŚĆ WYNIKÓW ROI

Korzyści jakie daje mProfi

SMS to w porównaniu z e-mailem lub reklamą bardziej osobista i angażująca forma komunikacji. Dzięki temu jest idealnym rozwiązaniem dla agencji marketingowych oraz działów marketingu i PR.

 

Szeroki zakres możliwości, które daje reklama SMS, pozwalają na jej wykorzystanie w wielu obszarach działania. Wykorzystując krótkie wiadomości tekstowe pozwalają na zintensyfikowanie i poprawę komunikacji z Klientami poprzez urządzenia mobilne.

 

Marketing SMS bazuje na sprawdzonym systemie powiadomień oraz rosnącym wykorzystaniu sprzętu mobilnego. Telefony komórkowe towarzyszą w ciągu dnia większej części społeczeństwa, a komunikaty w postaci wiadomości tekstowej są odczytywane z reguły w kilka chwil po ich otrzymaniu. Błyskawiczne dotarcie do Klienta z informacją jest jedną z istotnych zalet marketingu SMS, do innych należy zaliczyć:

  • wysoką mierzalność kampanii marketingowej,
  • wysoką skuteczność reklamy,
  • dwukierunkową komunikację,
  • prosty i czytelny przekaz,
  • personalizację wiadomości.

Przykładowe zastosowania mProfi w marketingu

Budowanie bazy kontaktów

 

Dwukierunkowa komunikacja SMSowa za pomocą platformy mProfi to doskonały sposób na zbudowanie, powiększenie i zweryfikowanie bazy kontaktów. Pozwól im na samodzielne dopisywanie się do odpowiedniej grupy poprzez formularz www, SMS lub wzięcie udziału w głosowaniu. Użytkownicy dopiszą się do otrzymywania interesujących ich treści lub interesującego ich asortymentu, a Twoja baza kontaktów utworzy się sama.

arrow-right

Informowanie o nowościach i promocjach

 

mProfi pozwala na efektywne informowanie o nowym asortymencie czy cenniku, a także na wsparcie innych stosowanych kanałów komunikacji np. najważniejsze informacje są wysyłane drogą SMSową, bo zapewniają szybkie i skuteczne dotarcie z informacją. Dodatkowo mProfi pozwoli Ci na przesłanie indywidualnych kodów rabatowych dopasowanych do konkretnych użytkowników.

Przeprowadzanie głosowania lub konkursu

 

Dzięki wiadomościom mobilnym można przeprowadzać różnego rodzaju głosowania oraz konkursy, a ich wynik śledzić na żywo.

arrow-right

Przeprowadzanie ankiet i kwestionariuszy

 

SMS jest doskonałą formą do przeprowadzenia ankiety lub kwestionariusza. Wystarczy przygotować pytania, a następnie rozesłać do Twojej grupy odbiorców SMS z zaproszeniem i linkiem do takiej ankiety. Ankietę można wypełnić w telefonie z Internetem lub na komputerze. Dzięki SMSowi masz pewność, że dotrze ona do Twojego odbiorcy.

Programy lojalnościowe

 

Zbudowanie stałych relacji z odbiorcami jest jednym z najważniejszych aspektów w marketingu. mProfi zapewni Ci komunikację w ramach prowadzonych przez Ciebie programów lojalnościowych, dzięki czemu zwiększysz ich efektywność.

Rekomendacje klientów mProfi

Od 2011 roku współpracujemy z firmą COMVERGA, właścicielem usługi mProfi, w zakresie wysyłek wiadomości głosowych i sms. Firma wyróżnia się wysoce profesjonalną obsługą. Rekomendujemy ją jako wiarygodnego partnera biznesowego.

Krzysztof Małkowski
Orange Polska S.A.
Załóż konto w mProfi i wyślij 60 SMSów gratis