Głosowania online

Organizuj głosowania w czasie rzeczywistym i wyświetlaj natychmiast wyniki na telebimie lub stronie online. Bez specjalistycznego sprzętu i obsługi. Bez limitu liczby uczestników, wystarczą ich własne telefony komórkowe.

Załóż konto w mProfi i wyślij 60 SMSów gratis

Głosowania nie wymagają dodatkowych pilotów, ani obsługi technicznej – wystarczy sam telefon. Pytanie skonfigurujesz bardzo łatwo w intuicyjnym panelu webowym.

Przygotuj głosowanie w kilka minut

Dostosuj głosowanie do swoich potrzeb

FUNKCJAGłosowanieGłosowanie PRO
Automatyczny wybór numeru głosowania
Statystyki
Raport szczegółowy
Panel zarządzania głosowaniem
Pytania zamknięte
Pytania otwarte
Dowolna liczba pytań
Dowolna liczba odpowiedzi
Wybór rodzaju wykresu
Osobny wykres dla każdego pytania
Własne logo
Własne tło
Wybór szablonu kolorystycznego
Wybór czcionki
Własna treść nagłówka ekranu
Własna treść stopki ekranu
Cena od 15 PLN / 1 dzieńZapytaj o cenę
URUCHOMZAPYTAJ

Korzyści korzystania z głosowania

ATRAKCYJNA FORMA ZAANGAŻOWANIA PUBLICZNOŚCI

DUŻY WYBÓR SZABLONÓW I WIDOKÓW

PROSTA OBSŁUGA, NATYCHMIASTOWY EFEKT

NISKI KOSZT

Przetestuj i poznaj możliwości głosowań SMS z mProfi i zaobserwuj reakcję poniższego wykresu na żywo

Referencje naszych klientów

Głosowania mProfi są doskonałym narzędziem pozwalającym naszym Klientom na sprawne i angażujące zweryfikowanie wiedzy zdobytej w trakcie szkoleń wewnętrznych. Są one przyjmowane przez uczestników z dużym entuzjazmem dzięki prostej obsłudze i natychmiastowym wynikom obserwowanym na ekranie. Z kolei organizatorowi usługa daje wiele możliwości konfiguracji, jest prosta oraz intuicyjna w uruchomieniu. Duży wybór bardzo ładnych szablonów prezentacji wyników. Przygotowanie głosowania w systemie zajmuje krótką chwilę i już uczestnicy mogą się cieszyć kolejnym głosowaniem przy wykorzystaniu własnych telefonów. Jest to bardzo interesująca propozycja w naszej ofercie.

 

Agencja eventowa Rebelia Media

Zapewniając obsługę techniczną głosowań, chętnie korzystam z rozwiązania mProfi, które pozwala na bardzo widowiskową formę prezentacji. Jest przy tym szybkie i łatwe w konfiguracji. Zbędne są piloty do głosowania, więc odpada konieczność ich dystrybucji i odbioru. Nie ma też ograniczeń liczby głosujących, każdy może oddawać głosy, brać udział w głosowaniu przy wykorzystaniu własnego telefonu.

 

Wyniki są widoczne od razu na ekranach, a dodatkowe szczegółowe statystyki dostępne w systemie. Całość rozwiązania przedstawia się bardzo atrakcyjnie i jest ono bardzo proste w obsłudze.

 

Materna Communications – wsparcie techniczne

Podczas dwudniowej konferencji, w której brało udział 15 tyś uczestników, przeprowadziliśmy głosowania SMS-owe. Była to niesamowita zabawa dla uczestników. Platforma mProfi.pl sprawdziła się bardzo dobrze. Wszystkim serdecznie polecam usługę Głosowania jako dobre rozwiązanie angażujące wszystkich uczestników bez względu na ilość i miejsce.

 

Konferencja Arena Młodych

Firma Materna Communications Sp. z o.o. okazała się być jedyną firmą na rynku, która spełniła nasze oczekiwania, udostępniając platformę służącą do przeprowadzania ankiet z odpowiedziami w formie sms wraz z prezentowaniem wyników w czasie rzeczywistym.

BZ WBK - Aviva

Jako organizator jesteśmy bardzo zadowoleni. Rozwiązania mProfi sprawiły, że nasza konferencja MADE RESTAURANT została odebrana jako przedsięwzięcie nowatorskie, pełne animacji mobilnej komunikacji, angażujących uczestników spotkania.

 

Serdecznie polecamy rozwiązania mProfi tak pod kątem technicznym jaki i wyjątkowo przyjaznej obsługi.

 

MADE Sp. z o.o.

Agnieszka Małkiewicz – Prezes Zarządu

Poznaj pozostałe funkcjonalności mProfi

Wysyłka z pliku

Wiadomości przychodzące

Twoja aplikacja mobilna

Budowanie bazy

Mobilne kursy

Integracja przez API

Załóż konto w mProfi i wyślij 60 SMSów gratis