O nas

Platforma mProfi.pl należy do firmy COMVERGA. Działamy zarówno w Polsce, jak i na świecie dostarczając usługi telekomunikacyjne.

Witamy w mProfi.pl – miejscu, gdzie innowacja spotyka się z pasją i doświadczeniem. Jesteśmy dumni z tego, że należymy do międzynarodowej grupy COMVERGA, co wzbogaca nas o doświadczenia przekraczające granice i pozwala na obsługę Klientów z całego świata. Ta globalna perspektywa zapewnia nam unikalne spojrzenie na potrzeby naszych Klientów oraz pozwala na dostarczanie rozwiązań, które są zawsze o krok do przodu.

 

Nasz zespół to grupa profesjonalistów, których cechuje nie tylko wieloletnia praktyka w branży technologicznej, ale również unikalna wiedza i umiejętności w zakresie programowania oraz nowoczesnych technologii. Nasz dział techniczny to wybitni specjaliści, gotowi przekraczać granice możliwości, aby dostarczać rozwiązania na najwyższym poziomie.

 

Jednak mProfi.pl to nie tylko technologia, to przede wszystkim ludzie z pasjami. Różnorodne zainteresowania naszego zespołu są źródłem nieskończonej energii i kreatywności, co przekłada się na innowacyjność i wyjątkowość naszych usług.

 

Nasz priorytetem jest zawsze Klient i jego sukces. To właśnie jego potrzeby są dla nas najważniejsze i wokół nich koncentrujemy nasze działania. Dążymy do budowania trwałych relacji, które przynoszą wartość i wspierają rozwój naszych Klientów. Procesy biznesowe w mProfi.pl są w pełni zorientowane na efektywną i satysfakcjonującą obsługę Klienta, ponieważ wiemy, że jego sukces jest również naszym sukcesem.

 

Zapraszamy do współpracy z mProfi.pl – razem, z międzynarodową perspektywą COMVERGA, możemy osiągnąć jeszcze więcej.

Nasi wybrani Klienci

Załóż konto w mProfi i wyślij 60 SMSów gratis