GŁOSOWANIA ZDALNE

Głosowanie zdalne pozwoli Ci szybko i niskim kosztem przeprowadzić głosowanie uchwał, postanowień i innych decyzji organów kolegialnych. Twórz wirtualne karty do głosowania, wysyłaj je do członków rady nadzorczej, wspólników czy akcjonariuszy, analizuj wyniki.

Czym jest system do głosowania zdalnego?

System do głosowania zdalnego pozwala na wygodne oddawanie głosów przez stronę WWW. Uczestnicy uzyskują dostęp do stworzonych przy pomocy specjalnego kreatora kart głosowania za pośrednictwem indywidualnych linków lub jednego wspólnego łącza (przesłanego e-mailem lub SMS-em). Głosowanie może mieć charakter jawny lub tajny. W przypadku wariantu tajnego organizator widzi tylko ogólne wyniki, a nie może sprawdzić, kto głosował na jaką opcję.

Karty mogą zostać zapisane jako plik PDF i wydrukowane.

Masz dostęp do szczegółowych raportów.

Generator kart głosowania jest łatwy i intuicyjny w obsłudze.

Głosowania zdalne – przykłady wykorzystania

OBRADY RAD NADZORCZYCH

GŁOSOWANIE UCHWAŁ PRZEZ RADY MIAST I GMIN

ZGROMADZENIA AKCJONARIUSZY SPÓŁEK

GŁOSOWANIA SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWYCH

ZGROMADZENIA WSPÓLNIKÓW

PODEJMOWANIE DECYZJI PRZEZ ORGANY KOLEGIALNE

Jak utworzyć głosowanie zdalne w naszej aplikacji?

STWÓRZ KONTO NA PORTALU MPROFI I AKTYWUJ JE

PRZYGOTUJ KARTY DO GŁOSOWANIA PRZY POMOCY KREATORA

USTAW PARAMETRY GŁOSOWANIA (M.IN. JAWNOŚĆ)

ROZEŚLIJ UCZESTNIKOM LINKI DO GŁOSOWANIA

Korzyści jakie daje mProfi

MOŻLIWOŚĆ PERSONALIZACJI KART

OGRANICZENIE KOSZTÓW GŁOSOWANIA

PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO

MOŻLIWOŚĆ GŁOSOWANIA MOBILNEGO

Poznaj inne nasze usługi

SMS marketing

Kampanie informacyjne, promocyjne, ankiety i wiele więcej

Marketing mobilny

Innowacyjny sposób na bezpośrednie dotarcie do nowych klientów

Email Marketing

Efektywne kampanie marketingowe przy pomocy wiadomości e-mail

Załóż konto w mProfi i wyślij 60 SMSów gratis

Głosowanie zdalne przez Internet – dlaczego warto?

Głosowanie zdalne sprawia, że inicjator głosowania nie musi poświęcać własnego czasu na obliczanie wyników. Przeciwnie, ma stały dostęp do cały czas aktualizowanych, szczegółowych wyników i raportów dotyczących głosowania, generowanych automatycznie przez system.

 

To rozwiązanie pozwala niskim kosztem błyskawicznie zgromadzić dane od wszystkich członków danego organu kolegialnego. Dostępne są dwa scenariusze głosowań: według karty głosowań lub według porządku obrad (sekwencyjnie).

 

Karty głosowań są formularzami online, dostępnymi na komputerach osobistych i urządzeniach mobilnych. Na jednej karcie może znajdować się wiele różnych głosowań, które razem stanowią sesję.

 

W przypadku wybrania scenariusza według porządku obrad, głosowania będą odbywały się po kolei według zdefiniowanego harmonogramu i będą poddawane pod głosowanie przez prowadzącego (moderatora).

 

Zarządzanie systemem do głosowania zdalnego stworzonym przez mProfi nie wymaga doświadczenia ani umiejętności technicznych. Konfiguracja głosowania odbywa się za pośrednictwem narzędzi dostępnych po zalogowaniu do konta na naszej platformie.

Jakie możliwości daje system do głosowania zdalnego?

Wygląd i zawartość kart do głosowania podlega personalizacji, między innymi w zakresie kolorystyki. Organizator ustala np. ilość pytań i możliwych odpowiedzi, a także ich typ (dostępne są pytania otwarte oraz pytania zamknięte jednokrotnego lub wielokrotnego wyboru).

 

Może również zdecydować, czy każdemu uczestnikowi przysługiwał będzie tylko jeden głos, czy nie wprowadzać limitu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w ramach jednej karty zorganizować kilka głosowań (czy to widocznych jedno pod drugim, czy rozdzielonych na kilka ekranów).

 

Dostęp do głosowania zdalnego przez Internet będą mogły uzyskać tylko osoby uprawnione, które uzyskały dedykowany link lub link ogólny wraz z indywidualnym kodem dostępu. Dzięki temu nie powstaną wątpliwości odnośnie do wiarygodności uzyskanych wyników. W momencie rozsyłania linków do kart, głosowanie może być już aktywne, ale istnieje też opcja odroczenia startu na wybrany przez siebie termin. Pozwoli to uczestnikom odpowiednio przygotować się do udzielenia odpowiedzi.

Skontaktuj się z nami, aby rozwinąć swój biznes dzięki komunikacji mobilnej

Na naszym blogu

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami

Jeśli masz szczegółowe pytania to skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje pytania, pomożemy Ci, doradzimy.