Ankiety Online

Korzystając z mProfi nie tylko wyślesz wiadomość do wszystkich swoich Klientów, ale także otrzymasz informację zwrotną. Korzystając z naszej aplikacji możesz np. przeprowadzić ankiety, które przedstawią Ci opinie odbiorców Twoich usług lub towarów, dostarczając informacje pomocne w rozwijaniu Twojej firmy. Uzyskasz w ten sposób bardzo wygodny kanał komunikacji, który pozwoli Ci łatwo dotrzeć do wielu odbiorców i szybko otrzymać komunikat zwrotny.

Korzystając z mProfi możesz tworzyć dwa rodzaje ankiet. Pierwszym z nich są tradycyjne formularze online, które składają się z pytań oraz pól z odpowiedziami do wyboru lub przestrzeniami do uzupełnienia. Drugim typem są pytania wysyłane za pośrednictwem SMSów. W takim przypadku odbiorca odpowiada na nie, odpisując na wiadomości. Chcąc zachęcić jak największą ilość Klientów do wzięcia udział w badaniu, warto zaproponować w zamian rabat lub inną nagrodę tego typu.

mProfi umożliwia inicjowanie ankiet bezpośrednio z systemów informatycznych Klienta, dzięki dostępowi do API platformy mProfi.pl

Przykładowe zastosowania ankiet

opinie klientów

badania satysfakcji

badania potrzeb

badania marketingowe

ankiety ewaluacyjne

testy sprawdzające

angażowanie uczestników wydarzeń

Załóż konto w mProfi i wyślij 60 SMSów gratis

Korzyści ankiet

SKUTECZNY KANAŁ KOMUNIKACJI

BEZPOŚREDNI KONTAKT Z ODBIORCĄ

ŁATWY SPOSÓB ANKIETOWANIA

MOBILNOŚĆ I WYGODA

Zobacz jak wygląda przykładowa ankieta online w mProfi

lub wersja SMS

Poznaj pozostałe funkcjonalności mProfi

Wysyłka z pliku

Wiadomości przychodzące

Twoja aplikacja mobilna

Budowanie bazy

Głosowania

Mobilne kursy

Integracja przez API

Załóż konto w mProfi i wyślij 60 SMSów gratis