Ebooki

Lista dostępnych ebooków

Dowiedz się jak skutecznie wykorzystać komunikację

Czy wiesz, że 99% wiadomości sms jest otwierana, natomiast 90% jest odczytywana w mniej niż 3 minuty?

  Dowiedz się jak skutecznie wykorzystać komunikację mobilną w biznesie

  Czy wiesz, że 99% wiadomości sms jest otwierana, natomiast 90% jest odczytywana w mniej niż 3 minuty? Jak to ma się do biznesu? Bez wątpienia dobra komunikacja wewnątrz organizacji i z kluczowymi partnerami pozwala na lepsze prowadzenie biznesu.

   Dowiedz się jak skutecznie wykorzystać komunikację mobilną w administracji

   Czy wiesz, że 99% wiadomości sms jest otwierana, natomiast 90% jest odczytywana w mniej niż 3 minuty? Możesz z naszą pomocą wykorzystać ten potencjał w administracji.

    Dowiedz się jak skutecznie wykorzystać komunikację mobilną w organizacji eventów

    Czy wiesz, że 99% wiadomości sms jest otwierana, natomiast 90% jest odczytywana w mniej niż 3 minuty? Możesz z naszą pomocą wykorzystać ten potencjał by sprawnie i profesjonalnie organizować eventy.

     Dowiedz się jak skutecznie wykorzystać komunikację mobilną w hotelarstwie, turystyce i gastronomii

     Czy wiesz, że 99% wiadomości sms jest otwierana, natomiast 90% jest odczytywana w mniej niż 3 minuty? Możesz z naszą pomocą wykorzystać ten potencjał na swoją korzyść.

      Dowiedz się jak wykorzystać komunikację mobilną w szkoleniach i kursach

      Czy wiesz, że 99% wiadomości sms jest otwierana, natomiast 90% jest odczytywana w mniej niż 3 minuty? Możesz z naszą pomocą wykorzystać ten potencjał by sprawnie i profesjonalnie organizować oraz przeprowadzać szkolenia i kursy (zarówno mobilne jak i stacjonarne).

       Dowiedz się jak wykorzystać komunikację mobilną we wspólnotach i organizacjach

       Czy wiesz, że 99% wiadomości sms jest otwierana, natomiast 90% jest odczytywana w mniej niż 3 minuty? Możesz z naszą pomocą wykorzystać ten potencjał by sprawnie komunikować się i zarządzać Twoją wspólnotą, parafią, fundacją, organizacją społeczną lub pozarządową, grupą sportową… Nie zależnie ile osób liczy Twoja społeczność, komunikacja mobilna ułatwi jej funkcjonowanie.