Komunikacja EMAIL na platformie mProfi.pl

komunikja email

Komunikacja EMAIL na platformie mProfi.pl

Skuteczność email marketingu, uzależniona jest przede wszystkim od jego zasięgu oraz liczby odbiorców. Mail jest jedną z najczęstszych form komunikacji, a dostarczenie informacji o jego pojawieniu się, znacznie zwiększa prawdopodobieństwo odczytania przez odbiorcę. W przeprowadzeniu skutecznej i kompleksowej kampanii pomaga mProfi.pl – niezawodna platforma do komunikacji.

Wyróżnij swoją kampanię email!

W celu dostarczenia konkretnej informacji i zwiększenia prawdopodobieństwa jej odczytania. Warto wybrać nie jedną, ale kilka ścieżek prowadzących do konkretnej osoby. Każdego dnia odbieramy mnóstwo reklam lub ofert skłaniających nas do danej czynności. Czasami mamy wrażenie, a nawet jesteśmy przekonani, że są wysyłane masowo i to wystarczy, by potraktować jej jako zupełnie zbędne. Od razu traktujemy je jako mało ważne i nawet ich nie czytając, wyrzucamy do kosza. Ciężko odnaleźć się w przychodzących wiadomościach, gdyż większość z nich nic nie znaczy. Jeden mail w grupie innych wiadomości nie przykuwa uwagi i zazwyczaj szybko znika z pola widzenia. Jak temu zaradzić? Jak sprawić, by nasza wiadomość wysyłana do odbiorcy została przeczytana natychmiast? By tego dokonać, wystarczy połączyć kilka dróg komunikacji trafiających do tego samego celu – razem będą wskazywać wybrany punkt, którego nie sposób ominąć.

Czym są owe drogi komunikacji? Wyobraźmy sobie, że dostajemy maila wraz z wiadomością SMS lub innym dostawowym powiadomieniem, zawierającą informację o jego dostarczeniu. To zupełnie zmienia punkt postrzegania. W prawie każdym przypadku, traktujemy to powiadomienie jako niezwykle ważne. Myślimy sobie, że jeśli ktoś wysyła do nas maila oraz SMS z informacją jednocześnie, to musi być coś bardzo ważnego, wartego zobaczenia. Zmienia się wówczas postrzeganie wiadomości, która wyróżnia się spośród innych płynących komunikatów. Okazuje się, że połączenie kampanii emailowej z kampanią SMS lub innym powiadomieniem, to świetny sposób na trafienie do potencjalnego odbiorcy, jednak by była skuteczna, musi się wyróżniać! O to zadbała platforma mProfil.pl

Co wyróżnia kampanię emailową mProfi.pl?

Przede wszystkim możliwość zmian, indywidualne podejście do zamierzonych celów oraz możliwość zsynchronizowania wiadomości email z komunikatem w dowolnej postaci. Może to być dodatkowy komunikat SMS, lub jego forma głosowa. W ten sposób, nic co wysyłamy, nie umknie uwadze odbiorcy. Wręcz przeciwnie, wiadomość wzbudzi zainteresowanie. Być może znajduje się w niej to, czego potrzebuje lub coś, co zostało dla niego specjalnie przygotowane!

W świadomości odbiorcy kilku informacji z jednego źródła rodzi się myśl ,,To coś, co nie może czekać i jest niezwykle ważne skoro kilkakrotnie zachęca do zapoznania się z treścią komunikatu”. Poszczególne moduły mProfi.pl dają wiele możliwości:

  • Zapewniają budowanie i zarządzanie bazą kontaktów
  • Umożliwiają komunikację grupową, indywidualną i dwukierunkową
  • Dają opcję przeprowadzenia kwestionariuszy, głosowań, quizów i akcji marketingowych
  • API do integracji z systemami CRM
  • Staranne zaplanowanie kampanii, np. Emailowej lub SMSowej
  • Możliwość spersonalizowania oraz dopracowania graficznego szablonów
  • Intuicyjny i prosty w obsłudze kreator wiadomości
  • SPAM TEST umożliwiający przetestowanie skuteczności przygotowanej wiadomości email. Po jej analizie mProfi.pl przedstawia wytyczne, zwiększające skuteczność Twojej kampanii. Możesz sprawdzić także oficjalną wersję wiadomości, wysyłając ją do siebie. Dzięki temu masz pewność poprawności wysyłanego komunikatu.

To wszystko znajduje się w jednym miejscu. Dzięki temu, oszczędzasz czas oraz pieniądze – płacisz jedynie za wykorzystanie usługi w danym momencie, czyli realne wysłanie wiadomości lub przeprowadzone ankiety i głosowania. Platforma mProfi.pl gwarantuje maksymalne wykorzystanie potencjału Twojej kampanii mailowej. Zapewni budowanie trwałej relacji z klientem, dodatkową i niezawodną drogę komunikacji oraz wywoła większe zainteresowanie odbiorców.

Z pomocą mProfi.pl, poprowadzisz skuteczną kampanię emailową, przynoszącą zaskakujące rezultaty. Dzięki synergii z SMS, liczba faktycznych odbiorców nieporównywalnie wzrośnie. Działanie platformy mProfi.pl można sprawdzić już teraz za pomocą rejestracji, umożliwiającej darmowe wypróbowanie usług, np. wysłanie aż 60 darmowych SMSów!

Komunikacja email z mProfi.pl – skuteczność zawarta w kilku prostych krokach!

Platforma mProfi.pl doskonale wie, jak cenny jest czas, dlatego umożliwia przeprowadzenie kampanii emailowej w kilku prostych krokach. Nie ma konieczności poszukiwania innych, skutecznych rozwiązań – dzięki mProfi.pl, w jednym miejscu tworzysz kampanię emailową, połączoną z wzmacniającym ją SMSem, wiadomością głosową lub powiadomieniem do aplikacji o prostej, spersonalizowanej treści. Dodatkowo istnienie możliwość jej całkowitej kontroli, począwszy od wybrania szaty graficznej oraz przetestowania skuteczności wiadomości. Dzięki temu, przeprowadzenie kampanii emailowej jest intuicyjnie proste, a wysłanie kilku komunikatów z jednego miejsca, maksymalnie zwiększa prawdopodobieństwo dotarcia do klienta oraz nawiązanie długotrwałej relacji. To skuteczne działanie, przynoszące niezastąpione efekty w email marketingu. Więcej informacji na ten temat, można znaleźć na stronie https://mprofi.pl/uslugi/mailing/

Piotr Herman

Brak komentarzy

Nie ma możliwości komentowania dla tego wpisu.