Aplikacja mobilna z funkcją komunikatora zapewni Ci kontakt z gośćmi ośrodka wypoczynkowego.

Aplikacja mobilna z funkcją komunikatora zapewni Ci kontakt z gośćmi ośrodka wypoczynkowego.

Komunikator na telefony w formie aplikacji mobilnej to świetne narzędzie ułatwiające  kontakt z gośćmi ośrodka wypoczynkowego, obiektu turystycznego czy kempingu. Jak dotrzeć z bieżącymi wiadomościami do wszystkich gości, którzy pojawili się na chwilę w recepcji meldując się, a teraz chętnie spędzają każdą chwilę w ruchu? I tu znowu przychodzi z pomocą nasz stary, dobry, nierozłączny przyjaciel – telefon komórkowy oraz serwis mProfi.pl wraz ze swoją usługą Twoja Aplikacja Mobilna.

1. Co zrobić by być w kontakcie z gośćmi hotelu, ośrodka wypoczynkowego czy kempingu.

Komunikator na telefony w formie aplikacji mobilnej to świetne narzędzie ułatwiające  kontakt z gośćmi ośrodka wypoczynkowego, obiektu turystycznego, hotelu czy kempingu. Jak dotrzeć z bieżącymi wiadomościami do wszystkich gości, którzy pojawili się na chwilę w recepcji meldując się, a teraz chętnie spędzają każdą chwilę w ruchu. I tu znowu przychodzi z pomocą nasz stary, dobry, nierozłączny przyjaciel – telefon komórkowy oraz serwis mProfi.pl wraz ze swoją usługą Twoja Aplikacja Mobilna.

2. Komunikator w twoim telefonie

Po zarejestrowaniu w na platformie mProfi.pl można w bardzo szybki i prosty sposób skonfigurować aplikację na telefony z systemami Android i iO. Apka będzie zawierać wygląd i treści odpowiadające twojej działalności. Możesz zdecydować o wyborze układu menu, kolorach tła i stylu ikonek – efekt będzie widoczny natychmiast na udostępnionym podglądzie. Apka daje bardzo szerokie możliwości wprowadzenia różnorodnych treści. Możesz też zamieścić podstawowe informacje o ośrodku i jego atrakcjach, artykuły o wydarzeniach, dane kontaktowe i mapki dojazdu, opis oferowanych usług i okolicznych atrakcji turystycznych.  Oprócz treści statycznych, możesz zamieszczać także treści dynamiczne w formie wiadomości wysyłanych na telefony użytkowników aplikacji, jak chociażby przywitanie, zaproszenia na organizowane wydarzenia albo bieżące atrakcje np. wycieczki, happy hours czy animacje dla dzieci. Co bardzo ważne treści mogą mieć bogaty format: grafiki, teksty, zdjęcia , video tak by można było wykorzystać wcześniej zgromadzone materiały jak zdjęcia czy filmiki na You Tube.  Twoi goście pobierając twoją aplikację bezpłatnie ze sklepu internetowego, będą mieli pod ręką cały zasób podstawowych informacji, ale co najistotniejsze, będzie mogli być w kontakcie odbierając od ciebie wiadomości i w miarę potrzeby odpowiadając na nie.

3. Jak to robią inni?

Przykładem popularnej i lubianej aplikacji tego typu jest Molo Surf Aplikacja Mobilna przeznaczona dla gości kempingu o tej samej nazwie, położonego nad polskim morzem w Jastarni. Pozwala na bezpośredni i szybki kontakt z gośćmi kempingu, rozsianymi po całym terenie. Goście otrzymują powitanie oraz podstawowe informacje o kempingu w tym bieżące zaproszenia na organizowane wydarzenia, promocyjne oferty w barze, spa, zaproszenia na wspólną rozrywkę, zajęcia dla dzieci oraz wiele innych. Administrator aplikacji Molo Surf z dużą lekkością i humorem komunikuje się z mieszkańcami kempingu, właśnie dzięki apce, w której może zamieszczać ważne treści w miłej formie wizualnej. A zadanie nie jest łatwe, bo kemping może pomieścić nawet 150 przyczep i domków kempingowych gromadząc kilkaset osób jednocześnie w danym momencie. Osób przemieszczających się po terenie, okolicznych plażach i miejscowościach, ale z usługą Twoja Aplikacja Mobilna to już nie problem.

Każdy może bezpłatnie zarejestrować się do serwisu mProfi.pl i skorzystać z kreatora aplikacji aby zapoznać się z jej funkcjami oraz zwizualizować wygląd własnej apki.

4. Teraz Twoja kolej

A jak Ty chciałbyś wykorzystać Twoją Aplikację Mobilną w swoim obiekcie turystycznym? Podziel się z nami swoimi pomysłami, a my chętnie Cię wesprzemy w ich realizacji. Zapraszamy do kontaktu.

Odwiedź stronę mProfi.pl/app i dowiedz się więcej

Avatar

Grzegorz Obrębski

Pasjonat nowoczesnych technologii, od zawsze związany z branżą telekomunikacyjną oraz IT. Na co dzień prowadzący wraz ze swoim zespołem działania marketingowe oraz rozwijający współpracę z klientami w celu zapewnienia im innowacyjnych i praktycznych rozwiązań w tych dziedzinach.

Brak komentarzy

Nie ma możliwości komentowania dla tego wpisu.