Aplikacje mobilne dla Firm

Na potrzeby naszych Klientów udostępniamy gotowe, obrendowane aplikacje na smartfony, które użytkownicy mogą pobrać bezpośrednio ze sklepu Google Play lub App Store. Dzięki tej aplikacji jeszcze bardziej wzmocnisz więź ze swoimi odbiorcami przy jednoczesnym obniżeniu kosztu komunikacji bezpośredniej.

Załóż konto w mProfi i wyślij 60 SMSów gratis

Przykładowe informacje, które może zawierać aplikacja mobilna

skrzynka wiadomości

dane kontaktowe

aktualności

galerie zdjęć i filmów

opisy i informacje

media społecznościowe

oferty specjalne

ankiety i głosowania

rabaty

cennik

biuro obsługi klienta

Korzyści jakie daje mProfi

PERSONALIZACJA WIADOMOŚCI

DOPASOWANE KOMUNIKATY DO ODBIORCY

OSZCZĘDNOŚĆ BUDŻETU

WZMOCNIENIE RELACJI

Aplikacje mobilne

Na potrzeby naszych Klientów udostępniamy gotowe, obrandowane aplikacje dla biznesu na smartfony, które użytkownicy mogą pobrać bezpośrednio ze sklepu Google Play lub App Store. Dzięki temu jeszcze bardziej wzmocnisz więź ze swoimi odbiorcami przy jednoczesnym obniżeniu kosztu komunikacji bezpośredniej.

 

Aplikacje mobilne dla firm to narzędzia do zwiększenia rozpoznawalności Twojej marki. Korzystnie wpływają na budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

 

Rosnące zainteresowanie mobilnym sprzętem wśród społeczeństwa sprawia, że na rynku systematycznie pojawiają się nowe rozwiązania dedykowane dla tego rodzaju urządzeń. Pragnąc dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców, nie możesz zapominać o użytkownikach urządzeń mobilnych. Kierując do nich komunikat może zyskać liczną grupę osób zainteresowanych bądź takich, które mogłyby polecić Twoją ofertę swoim bliskim bądź znajomym. Są to osoby, które chętnie korzystają z prostych i funkcjonalnych aplikacji na smartfony lub tablety.

 

Koszt stworzenia indywidualnie dopasowanego do własnych potrzeb rozwiązania może być bardzo wysoki. My proponujemy tańszy, szybszy i równie użytkowy produkt. Proponujemy narzędzia, które pozwalają samodzielnie tworzyć aplikacje mobilne do komunikacji.

Do tej pory naszej firmie zaufało wiele podmiotów zainteresowanych własną promocją. Tworzyliśmy aplikacje mobilne dla biznesu, jak również dla jednostek gminnych i powiatowych i wydawnictw religijnych. Gotowe produkty miały na celu zaangażowanie uwagi odbiorców oraz jej wykorzystanie do zaprezentowania ciekawych informacji o mieście Bolesławiec, czy zachęcenie do czytania Ewangelii. Każda była starannie zaprojektowana i wykończona, zapewniając użytkownikom prostą nawigację oraz możliwość odnalezienia poszukiwanych wiadomości.

 

Dostosowujemy aplikacje dla firm oraz innych podmiotów zgodnie z ich potrzebami. Wprowadzamy rozwiązania, które pozwalają na komunikację dwukierunkową. Zapewniamy atrakcyjny wizualnie i przejrzysty wygląd interfejsu użytkownika. Współpracujemy na każdym etapie realizacji zamówienia i zapewniamy stały kontakt. Udzielamy informacji technicznych i wskazówek, które mogą dodatkowo rozwinąć funkcjonalność, jaką odznaczają się aplikacje dla biznesu. Proponujemy rozwiązania odpowiednie dla poszczególnych branż. Bazujemy na własnej wiedzy i bogatym doświadczeniu.

Zobacz przykłady zrealizowanych projektów

Aplikacja „Bolec.Info”

 

Bolec.Info to aplikacja-informator dla mieszkańców Bolesławca , powiatu bolesławieckiego oraz lwóweckiego.

 

Dzięki tej aplikacji będziesz na bieżąco poinformowany o tym, co dzieje się w Bolesławcu i powiecie – dowiesz się o wydarzeniach w mieście i okolicach, utrudnieniach drogowych czy ciekawych ofertach i promocjach. Informacje dostarcza Redakcja Portalu i Gazety Bolec.Info – obecnie najbardziej dynamicznego i najszybciej rozwijającego się serwisu internetowego piszącego o Bolesławcu i okolicach. Bolec.Info to również popularne forum dyskusyjne, największa liczba codziennych wiadomości, rankingi. Aplikacja jest realizowana na platformie mProfi.pl.

Aplikacja „Legionowo. Porusza!”

 

Aplikacja mobilna mProfi.pl Mobilne Legionowo to aplikacja przeznaczona na smartfony z systemem operacyjnym Android. Dzięki niej będziesz mógł(a) otrzymywać wiadomości wysyłane do mieszkańców w ramach wybranych grup tematycznych przez Urząd Miasta Legionowo, brać udział w głosowaniach, ankietach organizowanych dla mieszkańców. Będziesz mógł także przekazywać swoje wiadomości do Urzędu. Urząd określa grupy tematyczne, które są związane z istotnymi obszarami jego działalności oraz funkcjonowania mieszkańców w otoczeniu miasta np.: komunikaty o awariach i przerwach w dostawie mediów, zaproszenia i przypomnienia o wydarzeniach kulturalnych i sportowych, ostrzeżenia o zagrożeniach itp. Sam zdecydujesz, do których grup chcesz się zapisać a z których wypisać.

Aplikacja „Mocne Słowo”

“Mocne Słowo” to aplikacja dzięki której otrzymasz na swój telefon inspirujące wiadomości, błogosławieństwa i cytaty (m.in. uznany przez internautów Dobry Mailing ®). Aplikacja jest w pełni darmowa.

 

„Mocne Słowo” to codziennie nowa porcja inspiracji do lepszego życia!

 

Ewangelię głosimy w Internecie!
Słuchaj. Zmieniaj życie. To co dobre, poślij dalej!

 

Treści wysyła ekipa wydawnictwa religijnego gloria24.pl

Załóż konto w mProfi i wyślij 60 SMSów gratis

Poznaj pozostałe funkcjonalności mProfi

Wiadomości przychodzące

Lista kontaktów

Budowanie bazy

Głosowania

Mobilne kursy

Integracja przez API