Jak przygotować kampanie RCS

Jak przygotować kampanię RCS?

RCS (Rich Communication Services) to prawdziwa rewolucja w świecie telekomunikacji - nowoczesny standard komunikacji mobilnej na Androidzie, który zamienia tradycyjne SMS-y na wiadomości rodem z Messengera lub WhatsAppa, wzbogacone o liczne elementy interaktywne. Tkwi w nim ogromny potencjał biznesowy, pozwalający skuteczniej docierać do klientów i aktywizować ich. Co więcej, cały proces przygotowywania i organizacji kampanii RCS jest znacznie prostszy, niż mogłoby się wydawać. 

System Ortobajt zyskuje funkcję przypominania o wizytach dzięki platformie mProfi

nający o wizytach to duży problem dla wielu praktyk ortodontycznych. Da się go jednak rozwiązać przy wykorzystaniu nowoczesnych metod, dlatego system Ortobajt wyszedł naprzeciw potrzebom klientów i z pomocą platformy mProfi wzbogacił się o nową funkcję. To możliwość przypominania o nadchodzących wizytach za pośrednictwem wiadomości SMS.

Integracja mProfi z Zapierem już dostępna

Do listy usług zintegrowanych z mProfi dołączył Zapier, co oznacza w praktyce możliwość połączenia naszej platformy SMS z tysiącami różnych aplikacji. Automatyzacja wysyłania wiadomości (a także m.in. przekazywania zawartych w nich informacji) stała się właśnie jeszcze prostsza i łatwiej dostępna! Czym jest Zapier?

MATERNA Communications członkiem KIKE

6 maja 2020 decyzją Zarządu KIKE nasza firma dołączyła do jej grona członków. Jako organizacja non profit KIKE skupia się na wspieraniu rodzimego rynku telekomunikacyjnego w sektorze MŚP. Wśród działań podejmowanych przez tę izbę gospodarczą są inicjatywy legislacyjne, organizowanie konferencji tematycznych, podejmowanie wspólnych działań marketingowych.

Głosowania mobilne SMS

Głosowania Mobilne SMS stanowią jedną z usług komunikacyjnych zawartych na platformie mProfi.pl Jest to rozwiązanie pozwalające na przeprowadzenie głosowań wśród licznej grupy uczestników bez potrzeby angażowania systemów głosowań opartych na pilotach. Wystarczy sam telefon komórkowy!

Aplikacja mobilna z funkcją komunikatora zapewni Ci kontakt z gośćmi ośrodka wypoczynkowego.

Komunikator na telefony w formie aplikacji mobilnej to świetne narzędzie ułatwiające  kontakt z gośćmi ośrodka wypoczynkowego, obiektu turystycznego czy kempingu. Jak dotrzeć z bieżącymi wiadomościami do wszystkich gości, którzy pojawili się na chwilę w recepcji meldując się, a teraz chętnie spędzają każdą chwilę w ruchu? I tu znowu przychodzi z pomocą nasz stary, dobry, nierozłączny przyjaciel – telefon komórkowy oraz serwis mProfi.pl wraz ze swoją usługą Twoja Aplikacja Mobilna.

5 sposobów na dobrą komunikację w turystyce

Wakacje coraz bliżej a i pogoda już iście letnia. Niebawem drogi ciągnące się wśród jezior, lasów i gór zaleje wielobarwny blaszany strumień aut niosący turystów zdążających do ulubionych miejsc wypoczynku. Przyjezdni rządni dobrej zabawy i wypoczynku będą oczekiwali doskonałej atmosfery i zagospodarowania ich wolnego czasu. Jak to zrobić? Gdzie ich znaleźć i jak się z nimi skomunikować?