• WYSYŁAJ LEPSZE WIADOMOŚCI NA TELEFON

    mProfi to intuicyjne narzędzie dające wiele możliwości komunikacji z Twoimi odbiorcami
    poprzez SMS i wiadomości mobilne

    Załóż bezpłatne konto

szybkoSzybko

Realizujemy setki tysięcy wysyłek dziennie. Bez względu na to czy jest to wysyłka dla banku czy małej restauracji, masz pewność, że dostarczymy ją na czas.

mobilnieMobilnie

Wysyłane wiadomości trafiają wprost do telefonu Twojego klienta. Tobie zaś, by uruchomić kampanię, wystarczy dowolne urządzenia z dostępem do internetu.

skutecznieSkutecznie

Zapewniamy najwyższy poziom dostarczeń Twoich wiadomości, z których większość zostanie odczytana w ciągu 60 sekund!

Zaufało nam tysiące klientów w tym:

 

upc

uniqa

t-mobile

pzu

proama

poczta-polska

kruk

link4

medicover

play

orlen

plus

4lifedirect

cmd

best

feuvert

contact-center

IPT-call-center

orange

studio-moderna

legionowo

trias

wielka-orkiestra

Najważniejsze funkcjonalności mProfi

Sprawdź jakie możliwości daje mProfi

Wybierz rodzaj wiadomości jaką chcesz otrzymać

Send us mail

Rekomendacje klientów

Od 2011 roku współpracujemy z firmą Materna Communications, właścicielem usługi mProfi, w zakresie wysyłek wiadomości głosowych i sms. Liczba wysyłanych wiadomości tekstowych waha się od 20 do 350 tysięcy miesięcznie. Firma wyróżnia się wysoce profesjonalną obsługą. Rekomendujemy MATERNA Communications jako wiarygodnego partnera biznesowego.

Krzysztof MałkowskiKierownik Wydziału Zarządzania Kanałami Kontaktu, Orange

Od 2006 roku korzystamy z usług Materna Communications, właściciela narzędzia mProfi, polegające na rozsyłaniu wiadomości tekstowych i głosowych. Świadczona usługa realizowana jest na profesjonalnym poziomie.

Waldemar SzczepańskiMenedżer ds. Wsparcia i Usług, Generali Finance

Z usług komunikacji mobilnej Materna Communications, właściciela platformy mProfi, korzystamy juz od 2009 roku. Wysyłane wiadomości SMS, przypomnienia o zaplanowanych wizytach lekarskich, są obecnie bardzo ważnym elementem naszych procedur komunikacji z Pacjentami.

Jacek MajewskiZ-ca Dyrektora Departamentu Systemów Informatycznych, LUX MED Sp. z o.o.

Od grudnia 2011 firma Materna Communications Sp. z o.o., właściciel narzędzia mProfi, świadczy dla nas usługi wysyłania wiadomości tekstowych SMS. Miesięcznie wysyłamy ponad 50.000 wiadomości do wszystkich operatorów komórkowych w Polsce. Jakość dostarczonej usługi odpowiada potrzebom naszej firm i polecamy firmę jako partnera godnego zaufania.

Łukasz SiaraDyrektor IT 4life Direct Sp. z o.o.

Od października 2008 współpracujemy z firmą KRUK w zakresie wysyłki wiadomości tekstowych oraz głosowych. Miesięcznie wysyłamy od 250 000 do 350 000 wiadomości. Współpraca z firmą układa się doskonale. Pragniemy zarekomendować profesjonalne usługi firmy MATERNA Communications, właściciela narzędzia mProfi.

Łukasz NeumanDyrektor Obszaru IT, KRUK S.A.

Od 2005 roku firma Materna Communicatons świadczy dla UPC usługi w zakresie wysyłek wiadomosci głosowych i sms. Rozwiązania zaoferowane przez w/w firmę pozwoliły ulepszyć ważne procesy operacyjne w UPC, m.in. w windykacji. Polecamy MATERNA Communications jako partnera godnego zaufania świadczącego usługi na wysokim poziomie.

Paweł GruszkaDyrektor ds. Naliczeń i Windykacji, UPC

Załóż konto w mProfi i wyślij 60 SMSów gratis

© COMVERGA Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.